Szukaj

Sekret Jennifer Aniston i George’a Clooneya wyszedł na jaw po 25 latach. Dla Amal to nie są dobre informacje

Jennifer Aniston, Amal Clooney i George

Jennifer Aniston, Amal Clooney i George

Jennifer Aniston i George Clooney przez lata ukrywali sekret. Teraz jednak za sprawa dociekliwych tabloidów wszystko wyszło na jaw. O wszystkim poinformował magazyn New Idea. Co to za tajemnica?

Podczas gdy kolorowa prasa rozpisuje się o licznych randkach Jennifer Aniston z kolejnymi przystojniakami, a nawet z byłym mężem Bradem Pittem i kryzysie w związku George’a Clooneya i Amal Clooney, okazuje się, że dwoje aktorów ma jeden sekret, który udało im się utrzymać 25 lat. Jaki?

Jaki sekret mają Jennifer Aniston i George Clooney?

Na całym świecie pojawiają się doniesienia, że ​​małżeństwo George’a i Amal Clooneyów jest już nie do naprawy. Wszystko przez ich oddzielne życie i starciom o to, czy mieć więcej dzieci. Pozostawiony w swoim domu w Los Angeles, ze złamanym sercem, 59-letni George radzi sobie z niewielką pomocą swojej przyjaciółkiJennifer Aniston.

Gwiazdy Hollywood po raz pierwszy spotkały się w 1995 roku, kiedy George wystąpił gościnnie w przebojowym serialu telewizyjnym Przyjaciele. Przyjaźń wzrosła, gdy aktorka wyszła za mąż za jego długoletniego kumpla – Brada Pitta. Teraz, jakieś 25 lat później, są już bardzo blisko, a Jen doradza przyjacielowi poprzez swoje doświadczenie. On krąży między ich posiadłościami na motocyklu, kiedy potrzebuje otuchy.

W pewnym sensie to środkowy palec dla Amal, która nie jest wielkim fanem jazdy na motocyklu ani przyjaźni z Jen – mówi źródło „New Idea”. – Spędziła trochę czasu u George’a i Amal we Włoszech, kiedy kręciła film Murder Mystery, i nigdy się nie zaprzyjaźniły. Jen i George, ale znają się od zawsze.

Jennifer Aniston i George Clooney mieli wspólny sekret?

Jennifer Aniston i George Clooney mieli wspólny sekret?

Po przeżyciu wielu własnych cierpień po rozstaniu, w tym rozwodów z Bradem w 2005 roku i Justinem Theroux w 2018, Jen powróciła lepsza niż kiedykolwiek.

George na własne oczy przekonał się, jak dobrze się przystosowała i zaleczyła złamane serce – mówi  informator. – Żartobliwie nazywa ją „Królową Samotnych Serc ”, kierując się tym, jak biegła jest w dostarczaniu pocieszenia, współczucia i ramienia do płaczu.

Gdy George zastanawia się, czy rozstać się z Amal, którą poślubił w 2014 roku i ma bliźniaczki Alexandra i Ellę, źródła donoszą, że znalazł ostoję w Jennifer.

Ona ma kilka towarzyskich spotkań w miesiącu z przyjaciółmi takimi jak Courteney Cox, Lisa Kudrow i Jason Bateman, a ostatnio George zaczął pojawiać się także, aby się przywitać i wypić jedną lub dwie margarity. Jen czuje się jak za dawnych czasów, kiedy George był znacznie bardziej towarzyski. Tak miło jest mieć go z powrotem i znowu dzielić wspaniałą przyjaźń.

Mało kto wiedział, że Jennifer i George są sobie tak bliscy. Przez ćwierć wieku udało im się utrzymać przyjaźń w sekrecie.


Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Amal i George Clooney na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Amal Clooney i George Clooney we Włoszech

Amal Clooney i George Clooney we Włoszech

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Jennifer Aniston – sesja dla Interview (marzec 2020)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×