Szukaj

Jennifer Aniston i Charlize Theron na wojennej ścieżce! Doszło między nimi do publicznej awantury!

Charlize Theron Jennifer Aniston

Jennifer Aniston ma konflikt z Charlize Theron

Charlize Theron i Jennifer Aniston są w stanie wojny? Pokłóciły się publicznie i natychmiast trafiły na języki. Poszło o Brada Pitta, z którym była żona chciała odnowić znajomość. Co się stało?

Jennifer Aniston nie ma ostatnio lekko. Choć rozstała się z Justinem Theroux na krótko po tym, jak Brad Pitt i Angelina Jolie ogłosili rozwód i robiła wszystko, by zbliżyć się do byłego partnera, wygląda na to, że nie jest jej to pisane. Gwiazda Przyjaciół, która w najbliższym czasie planuje adoptować dziecko, znów musiała obejść się smakiem i zdaje się mieć niesamowitego pecha do niszowych schematów. Upatrzonego mężczyznę po raz kolejny „wyrwała” jej sprzed nosa koleżanka po fachu.

Plotki o relacji Pitta z Charlize Theron krążą po sieci od kilku tygodni. Parę przyłapano razem przy kilku okazjach, a ostatnio widziano ich nawet w Sunset Tower Hotel, w którym Pitt bywał niegdyś z Aniston. Na wieść o tym aktorka wpadła w szał i gdy spotkała się przypadkiem z Charlize, wywołała awanturę:

Rozpętała się naprawdę sroga kłótnia. Skończyło się na tym, że Jennifer wyszła cała we łzach, ale Charlize zdawała się być zadowolona. Ma więcej sukcesów na konie i jest szanowana jako aktorka, jest również młodsza i piękniejsza. Nic dziwnego, że Brad stracił dla niej głowę. Dla Jen to jednak kolejna nieprzyjemna sytuacja i kolejny zawód miłosny – wyjawia Radar Online

Myślicie, że Jennifer powinna po prostu o nim zapomnieć?

50-letnia Jennifer Aniston wreszcie zostanie matką! Wiemy wszystko, znamy nawet płeć dziecka!

Jennifer Aniston przybrała na wadze? Najnowsze zdjęcia gwiazdy zaniepokoiły cały show-biznes

Rozwód Jennifer Aniston i Justina Theroux to USTAWKA?! Tabloid przyłapał parę na tajnym spotkaniu. Dawno ich takich nie widziano


Jennifer Aniston w serialu Przyjaciele

Jennifer Aniston w serialu Przyjaciele

Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Jennifer Aniston na premierze filmu Dumplin

Jennifer Aniston w męskiej stylizacji

Jennifer Aniston w męskiej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×