Cały show biznes czekał na to latami. Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem! Wiemy gdzie i kiedy

Brad Pitt razem na Złotych Globach

Brad Pitt razem na Złotych Globach

Jennifer Aniston i Brad Pitt długo byli razem i rozstali się w niezbyt przyjemnej atmosferze. Mimo to ich fani liczą, że para znowu będzie razem, Oboje zostali nominowani do Złotego Globu. Pojawią się na tej samej imprezie. Zapozują do wspólnego zdjęcia?

Jennifer Aniston i Brad Pitt byli ulubiona parą Ameryki. Kiedy się rozstali, podobno z winy Angeliny Jolie, cały kraj współczuł gwieździe Przyjaciół. Od czasu do czasu pojawiały się też plotki o ich rzekomym powrocie do siebie, co jeszcze nie nastąpiło, ale fani nie tracą nadziei.

Jennifer Aniston i Brad Pitt – Czy pojawią się razem na Złotych Globach?

Brad Pitt i Jennifer Aniston w 2005 oficjalnie ogłosili, że kończą swoje małżeństwo. Czy nadszedł czas na pojednanie? Z pewnością fani pary na to liczą i już zacierają ręce. Oboje otrzymali nominacje do Złotych Globów, które będą wręczane już 6 stycznia 2020 roku. Jennifer ma szansę zdobyć statuetkę dla najlepszej aktorki serialowej za rolę w The Morning Show, a Brad za drugoplanową postać w filmie Quentina Tarantino Pewnego Razu… w Hollywood.

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Bardzo prawdopodobne jest, że pojawią się na jednej gali. Bardzo wiele osób liczy na to, że staną razem do wspólnego zdjęcia. To byłaby historyczna chwila.

Podczas kilkunastu ostatnich miesięcy często pojawiały się plotki o powrocie do siebie Brada i Jennifer. Zakończyli swoje małżeństwa – Pitt z Angeliną Jolie, a Aniston z Justinem Theoruxem. Potem aktor zrobiła niespodziankę i pojawił się na 50. urodzinach aktorki. Wszystko to powoduje nieustające spekulacje na temat byłych małżonków i ich ewentualnego, ponownego związku.

Zobacz: Jennifer Aniston ma piękną córkę, którą ukrywała przez lata! Tabloid pokazał zdjęcia nastolatki


Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 2004

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt po ślubie

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Jennifer Aniston i Brad Pitt – 1998

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×