Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Jennifer Aniston jest w ciąży?! Komentarz aktorki nie pozostawia wątpliwości!

Jennifer Aniston nie jest ciąży


Jennifer Aniston dementuje plotki o ciąży

W sieci kolejny raz pojawiły się plotki o ciąży słynnej gwiazdy Przyjaciół, Jennifer Aniston. Fani twierdzą, że na ostatnich zdjęciach brzuszek Jen jest większy i nieco zaokrąglony, a to bezsprzecznie świadczy o dziecku. Zwrócili również uwagę, że na ostatnich zdjęciach gwiazda trzyma dłoń na brzuchu, co zostało odebrane jako naturalny odruch matki chcącej chronić swoje dziecko w tłumie. Co na to sama aktorka?

Brad Pitt wrócił do Jennifer Aniston?! Tabloid ma na to dowody

Jennifer ma po uszy fałszywych plotek dotyczących swojego brzucha i domniemanej ciąży. Była ukochana Brada Pitta już kilka tygodni temu wyładowała swoją frustrację w rozmowie z dziennikarką z magazynu OK!:

Ten moment, gdy twoje ciało jest w normalnym cyklu, pozwoliłaś sobie na kilka przysmaków o raz lub dwa zbyt dużo, a oni natychmiast zaczynają wskazywać palcami na twój brzuch i mówić, że jesteś w ciąży. Nie, nie jestem, to po prostu moje ciało – mówiła podirytowana aktorka

Aniston jest zmęczona nie tylko publicznymi spekulacjami na temat dziecka, która fani i tabloidy uparcie widzą w jej sylwetce, ale także body shamingu, czyli wytykania jej jednego czy dwóch kilogramów, które przybrała.

Myślicie, że tabloidy i brukowce przekraczają pewną granicę czy Jen zwyczajnie próbuje chronić swoją prywatność?

Mocne wyznanie Jennifer Aniston o akceptowaniu swojego wyglądu. Tymi słowami stanęła w obronie Angeliny Jolie!

Jennifer Aniston i Justin Theroux ślub

Jennifer Aniston i Justin Theroux ślub

Jennifer Aniston - Oscary 2017

Jennifer Aniston – Oscary 2017

Angelina Jolie czy Jennifer Aniston? Która bardziej pasowała do Brada Pitta?Komentarzy: 1


Mija | 10 października 2017, 18:28

no tak to jest. ja jak schudłam po isłce i iqgreen miałam zawsze płąski brzuch ale przed okresem standardowo zastrzymała mi się woda i brzuch był pełniejszy… ludzie od razu że ciąża itp. no tak mi się śmiać chciało.


Dodaj komentarz
×