Jeden z tabloidów donosi, że Dariusz K. wziął w areszcie ślub z Izą Adamczyk

Izabela Adamczyk, Dariusz K.

Fotografia: screen z Instagram.com

Dariusz K. w lipcu śmiertelnie potrącił 63-letnia kobietę, która przechodziła na pasach. Był wtedy pod wpływem kokainy. Nie przestrzegał zasad ruchu drogowego, Jechał za szybko i nie zatrzymał się na czerwonym świetle.

Ta sprawa poruszyła opinię publiczną. Przez kilka tygodni ten temat nie schodził z pierwszych stron gazet. Mogliśmy oglądać szczegółowe zdjęcia z miejsca wypadku i z budynku prokuratury.

Obecnie muzyk przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na rozprawę.

Zobacz: Dariusz K. nie wyjdzie na wolność za kaucją. Czekają go kolejne miesiące za kratkami

Swojego czasu dużo mówiło się o tym, że celebryta przystał na współprace z policją i ma zamiar zdradzić kto jeszcze jest zamieszany w narkotykowy biznes. Szybko jednak zweryfikowano te informacje.

Podobno K. przebywając w areszcie nawrócił się i powoli dociera do niego to, co zrobił. Jego matka twierdzi, że syn bardzo żałuje tego co zrobił. W ramach terapii pisze listy do znajomych. Jeden z nich wysłał mężowy zabitej kobiety.

Zobacz: Dariusz K. napisał list do męża kobiety, którą zabił

Te tragedię najbardziej przeżyła partnerka Dariusza, Izabela, z którą mają córeczkę Leę. Kobieta przez długi czas nie mogła się pozbierać. Odwiedzała ukochanego w więzieniu, a każda wizyta kończyła się płaczem.

Dziś światło dziennie ujrzały sensacyjne doniesienia.

Jak czytamy w Super Expressie Dariusz K. i jego partnerka Izabela Adamczyk wzięli ślub w areszcie na warszawskim Służewcu. Głównym powodem, dla którego para zdecydowała się na ten krok miło być dobro ich córki. Modelka poinformowała o tym na Facebooku ustawiając status związku na „w związku małżeńskim”.

Iza i Darek planowali ślub jeszcze przed wypadkiem, chcieli go wziąć w tajemnicy przed rodziną, która nie akceptowała stylu życia nowej wybranki Darka. Iza chce zabezpieczyć byt swój i córki muzyka Lei (3 l.). Z upoważnienia Darka będzie zarządzać jego majątkiem i pieniędzmi po sprzedaży domu w podwarszawskim Milanówku. To głównie ona odwiedza go w areszcie, to dla niego dba o swój perfekcyjny wygląd i za każdym razem obiecuje, że zawsze będzie na niego czekać. Iza i mała Lea są dla niego teraz najważniejsze, a ślub sprawi, że dziewczynka wreszcie będzie nosiła jego nazwisko – czytamy w tabloidzie. 

To bardzo odważny krok, który pokazuje, że miłość jest poza podziałami, a prawdziwe uczucie przetrwa nawet najcięższą próbę.

Dariusz K. i Izabela

Fotografia: screen z Fakt.pl

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×