Tadeusz Sznuk ujawnił zawartość słynnego kuferka „1 z 10”. Oto, co znajduje się w środku

Jeden z dziesięciu. Tadeusz Sznuk

Jeden z dziesięciu. Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk w programie Jeden z dziesięciu zdradził, co znajduje się w kuferkach, które otrzymują finaliści. Ich zawartość może być sporą niespodzianką. 

Jeden z dziesięciu to program, który towarzyszy widzom TVP od 27 lat. Od samego początku przyciąga przed ekrany sporo osób, które z zainteresowaniem śledzą zmagania finalistów. Przypomnijmy, że w każdym odcinku bierze udział 10 osób, które odpowiadają na pytania przygotowane przez produkcję. Każdy z nich może udzielić dwóch błędnych odpowiedzi — trzecia wiąże się z zakończeniem gry.

Teleturniej od początku prowadzi Tadeusz Sznuk, który doskonale odnajduje się w tej roli. Dowodem może być fakt, że niemal po emisji każdego odcinka pod adresem prowadzącego pada mnóstwo ciepłych słów. Widzowie trzykrotnie nagrodzili go też TeleKamerą, dzięki czemu otrzymał też Złotą TeleKamerę.

Na początku tego roku media obiegła informacja, że show znika z anteny. Dowodem miały być słowa prowadzącego, który po zakończeniu finału, pożegnał się z widzami i podziękował im za spędzony czas. Gdy fala medialnych spekulacji na ten temat ruszyła, głos postanowiła zabrać Telewizja Polska. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, że dotychczasowy model współpracy był niekorzystny dla stacji i dlatego potrzebne są zmiany:

Telewizja Polska nie będzie zawierać niekorzystnych umów. Te czasy skończyły się bezpowrotnie kilka lat temu.

Uspokoiła jednak sympatyków programu i powiedziała, że nie zniknie on z anteny.

Jeden z dziesięciu: Co dostają finaliści? Tadeusz Sznuk zdradza

Widzowie mogą więc nadal oglądać nowe odcinki teleturnieju Jeden z dziesięciu. Niedawno przygotowano dla nich niespodziankę. Tadeusz Sznuk postanowił zaspokoić ciekawość wielu osób. W trakcie emisji jednego odcinka zdradził, co znajduje się w kuferkach, które finalistom wręcza Sylwia Toczyńska.

Prowadzący ujawnił, że każdy, kto trafi do finału programu, może liczyć na wyjątkowy prezent. Mowa o eleganckim zegarku

Te pamiątki to, ponieważ państwo pytają, ciągle eleganckie zegarki… – komentował Tadeusz Sznuk.

Z pewnością ta informacja będzie zaskoczeniem dla wielu widzów. Oglądacie program Jeden z dziesięciu? 


Jeden z dziesięciu. Co znajduje się w kuferkach?

Jeden z dziesięciu. Co znajduje się w kuferkach?

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Program

Program "1 z 10" prowadzi Tadeusz Sznuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×