Czy Jason Derulo ma żonę? Kim jest jego partnerka, z którą ma śliczne dziecko? Poznajcie Jenę Frumes

Jason Derulo – partnerka

Jason Derulo – partnerka

Jason Derulo w Polsce wystąpi podczas sylwestra 2021 w Zakopanem, który pokaże TVP. Przedstawiamy partnerkę gwiazdora. Kim jest Jena Frumes? Para ma dziecko – ślicznego synka. Ile ma lat?

Jason Derulo urodził się na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Jego rodzice pochodzą jednak z karaibskiego Haiti. 32-latek jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich wokalistów ostatnich lat. Jego pierwsza płyta ukazała się w 2009 roku, później wydał trzy kolejne. Albumy Jasona sprzedały się łącznie w ilości ponad 30 milionów egzemplarzy na całym świecie. Artysta aż jedenaście razy otrzymał certyfikat sprzedaży w przemyśle muzycznym.

Muzyk wylansował na całym świecie takie utwory jak: Swalla, Savage Love, Talk Dirty czy Want To Want Me. 29 grudnia temu prezes TVP Jacek Kurski poinformował na swoim Twitterze, że główną gwiazdą wieczoru podczas tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką, będzie właśnie Jason Derulo:

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem.

Czy Jason Derulo ma żonę? Kim jest Jena Frumes? Ile mają dzieci?

Artysta dzieli karierę muzyczną z życiem prywatnym. Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa związał się ze znaną influencerką.

Kim jest Jena Frumes, partnerka Jasona Derulo? Głośno zrobiło się o niej w 2019 roku, kiedy rozstała się z piłkarzem Jesse Lingardem. Kobieta odkryła, że była notorycznie zdradzana przez sportowca. Kilka miesięcy temu na jej drodze stanął Jason. Lockdown sprawił, że mieli okazję poznać się bliżej i spędzić ze sobą dużo czasu.

Ile dzieci ma Jason Derulo? W marcu bieżącego roku para potwierdziła, że spodziewa się dziecka. Ich profile na Instagramie zalały zdjęcia zaokrąglonego brzuszka. Ich synek przyszedł na świat w maju. Chłopiec nazywa się Jason King Derulo. O radosnej nowinie jako pierwsza poinformowała Jena:

Nasz zdrowy, przystojny, mały król jest ze mną już tydzień. Życie ma teraz o wiele większe znaczenie i jestem za to bardzo wdzięczna. Jestem bardzo zakochana w tym małym chłopcu, jest wszystkim, czego nigdy nie wiedziałam, że potrzebuję. 8.05.2021 – napisała.

Jason Derulo i Jena Frumes rozstali się

Jason Derulo i Jena Frumes przeszli jednak kilka miesięcy temu poważny kryzys. Postanowili wtedy się rozstać. Gwiazdor o tym fakcie powiadomił swoich fanów:

Jena i ja postanowiliśmy się rozstać. Jest niesamowitą matką, ale czujemy, że bycie osobno w tym czasie pozwoli nam być najlepszymi wersjami nas samych i najlepszymi rodzicami, jakimi moglibyśmy być.

Para najwyraźniej zatęskniła za sobą. Wkrótce później na ich portalach społecznościowych ponownie zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia. Świeżo upieczeni rodzice zażegnali kryzys i szczęśliwie wychowują swojego synka.

Jena Frumes – zdjęcia partnerki Jasona Derulo

Partnerka Jasona Derulo, Jena Frumes, prężnie rozwija swoją karierę w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 4,5 miliona użytkowników. Kobieta jest wschodzącą modelką. Ma za sobą również udział w filmie krótkometrażowym Mango i guawa. Jacob Latimore zaangażował ją także do jednego ze swoich teledysków. Dodatkowo prowadzi kanał na YouTube, który także cieszy się ogromną popularnością.

27-latka ma dość egzotyczną urodę. Wszystko to za sprawą jej pochodzenia. Posiada korzenie francuskie oraz afrykańskie.

Zobaczcie, jak wygląda życiowa partnerka Jasona Derulo – być może wkrótce żona?


Jena Frumes | fot. instagram.com/jenafrumes

Jena Frumes | fot. instagram.com/jenafrumes

Jason King Derulo i Jena Frumes | fot. instagram.com/jenafrumes

Jason King Derulo i Jena Frumes | fot. instagram.com/jenafrumes

Jason Derulo i Jena Frumes | fot. instagram.com/jenafrumes

Jason Derulo i Jena Frumes | fot. instagram.com/jenafrumes

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×