Jason Derulo wdał się w bójkę z fanem. W hotelu doszło do karczemnej awantury. Jest nagranie z całego zajścia [WIDEO]

Jason Derulo

Jason Derulo

Jason Derulo wdał się w bójkę z wulgarnym fanem. W hotelu doszło do wymiany zdań. Artysta nie wytrzymał i uderzył mężczyznę w twarz. Jest nagranie z szarpaniny. 

Jason Derulo był największą gwiazdą na minionym Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Telewizja Polska od początku grudnia zapowiadała, że w tym roku na scenie w Zakopanem pojawi się światowej sławy wokalista, ale długo nie zdradziła, kim on będzie. Do ostatniej chwili trzymano widzów w napięciu i dopiero na dwa dni przed przylotem amerykańskiego artysty ujawniono nagranie, w którym zapraszał on na imprezę w plenerze.

Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – napisał na swoim Twitterze prezes zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Fani nie mogli uwierzyć w wielką niespodziankę, jaką sprawiło im TVP. Muzyk podszedł do swojego występu bardzo profesjonalnie. Nie śpiewał z playbacku i na scenie zaprezentował kilka układów tanecznych. Widać było, że zależało mu na tym, aby dobrze się zaprezentować.

Jason Derulo rzucił się z pięściami na fanów

Jason za występ w Zakopanem zainkasował sporą sumę. TVP mogła zaprosić artystę dzięki wsparciu głównego sponsora, czyli Totalizatora Sportowego. Mówiono, że jego gaża nie była mniejsza niż pół miliona złotych.

Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu- zdradził informator Party.

Tuż po powrocie do Stanów Zjednoczonych muzyk wdał się w bójkę. Artysta pojawił się w Las Vegas w Aria Resort and Casino. Tam grupa wulgarnych fanów rzuciła w jego kierunku kilka przekleństw, po czym porównała go do Ushera, czyli innego artysty R&B. Po serii wyzwisk Jason stracił cierpliwość i rzucił się z pięściami na swoich hejterów. Nagrania i zdjęcia z zajścia szybko trafiły do sieci.

Na miejsce została wezwana policja, a muzyk opuścił hotel w kajdankach. Portal TMZ podaje, że jeden z wulgarnych mężczyzn otrzymał cios prosto w twarz, jednak jak na razie nie zamierza składać pozwu przeciwko piosenkarzowi. Na zmianę swojej decyzji ma jednak kilka miesięcy. Trzeba przyznać, że 32-latek musiał być naprawdę poirytowany, skoro doszło do tak ostrej reakcji z jego strony.

Na nagraniu widać, jak Jason podbiega do mężczyzny i wdaje się w bójkę. Za nim ruszył jego ochroniarz, który próbował go odciągnąć. Szarpaninę próbowali opanować także pozostali świadkowie zdarzenia.


Jason Derulo bójka z fanem w Las Vegas

Jason Derulo bójka z fanem w Las Vegas

Jason Derulo bójka z fanem w Las Vegas

Jason Derulo bójka z fanem w Las Vegas

Jason Derulo bójka z fanem w Las Vegas

Jason Derulo bójka z fanem w Las Vegas

Komentarze

  • Gość pisze:

    No tak. W Polsce mogło mu się nie podobać. Zwykła dzicz ! Mam nadzieję, że więcej do nas nie przyjedzie ! Szkoda tych pieniędzy które dostał .

  • Gość pisze:

    Taki live buu buu słoma z butów przyjechała z polski i juz w ameryce sm..d robi buu buu ha ha wstyd and hańba na wieki ci stary numer pewnie przeczytali ile w polandii zarobił i dawaj na numer z plaskaczem jak bmki bo ku..wa ni mom na paliwo dlatego niestety dzisiaj mlny jutro 0 i to tyle

  • Gość pisze:

    To dlatego usunął post o Zakopanym

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×