Kim jest Jason Derulo? Czy ma żonę i dzieci? Ile ma lat? Przedstawiamy sylwetkę gwiazdy sylwestra 2021 w TVP

Jason Derulo

Jason Derulo

Kim jest Jason Derulo – światowa gwiazda sylwestra TVP 2021? Sprawdziliśmy, ile ma lat, skąd pochodzi, czy ma żonę i dzieci oraz z jakich utworów jest najbardziej znany. Oto najbardziej popularne piosenki Derulo.

Organizowany przez TVP Sylwester Marzeń z Dwójką to wielkie wydarzenie. Dziś Jacek Kurski ogłosił, że na imprezie pojawi się Jason Derulo. To spore zaskoczenie dla tysięcy fanów jego muzyki w Polsce. Sam prezes TVP nawet nie próbował ukryć, że jest podekscytowany przyjęciem propozycji przez Jasona. Przekazał na Twitterze:

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem.

Część słuchaczy może nie wiedzieć zbyt wielu o Jasonie. Dlatego przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy wam garść faktów na jego temat.

Kim jest Jason Derulo – gwiazda sylwestra 2021 w TVP?

Jason Derulo nazywa się naprawdę Jason Joel Desrouleaux. Sam urodził się na Florydzie w USA, ale jego rodzina pochodzi z karaibskiego Haiti. Amerykanin tworzy muzykę w stylu R&B, pop i hip-hop. Para się też pisaniem tekstów, tańcem, choreografią i aktorstwem. Niektóre z jego utworów zostały wyprodukowane przez niego samego.

Ile lat ma Jason Derulo?

Amerykanin urodził się w 1989 roku. Ma więc 32 lata. Co ciekawe, ogólnoświatową sławę zapewnił sobie już jako 20-kilku latek.

Jason Derulo: żona i dzieci

Najbardziej znaną partnerką Jasona jest Jena Frumes. W maju bieżącego roku urodziło się ich jedyne dziecko: Jason King Derulo. Poniżej zamieszczamy wspólne zdjęcie pary oraz ujęcia przedstawiające ich dziecko. Jak się wam podoba ten uroczy maluch?

Para miała chwilowy kryzys i rozstała się we wrześniu 2021 roku. Dlaczego? Jason napisał w sieci:

Jena i ja postanowiliśmy się rozstać. Jest niesamowitą matką, ale czujemy, że bycie osobno w tym czasie pozwoli nam być najlepszymi wersjami nas samych i najlepszymi rodzicami, jakimi moglibyśmy być.

Kryzys udało się zażegnać. W mediach społecznościowych pary znów widać wspólne zdjęcia, na których okazują sobie oni czułość.

Jason Derulo: piosenki, które są największymi hitami

Jason ma koncie pięć albumów studyjnych. Od początku swojej kariery sprzedał ponad 30 milionów krążków. Zapewniło mu to status jedenastu platynowych płyt! Do najbardziej znanych utworów Jasona można zaliczyć: Watch Say, In My Head, Talk Dirty, Trumpets, Wiggle, It Girl, Take You Dancing, Love Not War, Acapulco, Get Ugly, Swalla, Don’t Wanna Go Home.

Jason Derulo w Polsce. Ile razy był?

Koncert w Zakopanem nie będzie pierwszym wyjazdem Jasona do Polski. W 2014 roku zagrał na Sylwestrze na Stadionie Narodowym. W 2018 roku zagrał koncert na Torwarze w ramach światowej trasy koncertowej 2Sides. Ten drugi występ był szeroko omawiany na łamach polskich mediów. Dziennikarze i widzowie wprost nie mogli się go nachwalić!

Jason Derulo na Instagramie – ile ma fanów? Jaki nick?

Jason jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie. Śledzi go tam aż 8,5 miliona osób! Regularnie wstawia tam filmy i zdjęcia z dziewczyną, dzieckiem i psiakiem. Poniżej zamieszczamy jeden z uroczych filmów dodanych przez niego w ostatnich dniach. Więcej materiałów zobaczycie TUTAJ.

Czy występ Jasona przekona was do obejrzenia zakopiańskiego Sylwestra Marzeń z Dwójką?


Jason Derulo i Jena Frumes

Jason Derulo i Jena Frumes

Jason Derulo i Jena Frumes

Jason Derulo i Jena Frumes

Jason Derulo, Jena Frumes i ich synek

Jason Derulo, Jena Frumes i ich synek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×