Opiekował się Jasonem Derulo w Polsce. Teraz wyjawił, jak gwiazdorowi podobało się w kraju. Nie odpowiedział jednak na najważniejsze pytanie

Jason Derulo w Polsce

Jason Derulo w Polsce

Opiekun Jasona Derulo powiedział, jak podobało mu się w Zakopanem. Czy Amerykanin był zadowolony z wizyty? Dlaczego usunął relację na jej temat?

W tym roku Sylwester Marzeń z Dwójką odbył się w Zakopanem. Na koncercie TVP2 pojawiła się plejada polskich i zagranicznych artystów. Wśród nich byli m.in.: Jason Derulo, Julio Iglesias JuniorThomas Anders (były członek Modern Talking), Maryla Rodowicz, Zenek MartyniukSławomirPiękni i MłodziRoksana WęgielMarcin MillerRafał Brzozowski.

Największe kontrowersje wywołał występ Amerykanina Derulo. Część widzów była wniebowzięta jego piosenkami. Innym nie spodobało się to, że ich teksty miały erotyczny wydźwięk. Niewątpliwie pojawienie się na imprezie Jasona przysporzyło koncertowi popularności. Wynikami oglądalności show pochwalił się sam Jacek Kurski. Prezes TVP przekazał:

Z serca dziękuję Widzom Telewizji Polskiej za 6. z rzędu i 5. pod Tatrami wspaniałe zwycięstwo Sylwestra Marzeń 2021/22, ze śr. widownią 6,1 mln, w piku 8,14 mln widzów (ok. 22.30 na Maryli i Sarze James). Dziękujemy! PS. Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu śr 2,62 pik 3,29 mln.

Jason miał zainkasować za występy ok. 1,2 miliona złotych! Dostał przy tym pokój w luksusowym hotelu w Zakopanem. Zdjęcia wnętrza zobaczycie pod TYM linkiem. Choć został przywitany jak król, to wielu internautów spekuluje, że nie spodobało mu się w Polsce. Dlaczego? Amerykanin usunął z konta na Instagramie relację dotyczącą koncertu w Zakopanem.

Opiekun Jasona Derulo wyjawia prawdę. Czy muzykowi podobało się w Polsce?

Portal Wirtualna Polska postanowił wyjaśnić sytuację. Jego dziennikarze skontaktowali się z Tour Managerem Agencji World Media – Tomaszem Skórką. Mężczyzna czuwał nad Jasonem i członkami jego grupy w Zakopanem. Jak twierdzi, wszyscy Amerykanie mieli być bardzo zadowoleni:

Bez dwóch zdań scena, na której mieli wystąpić. Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, niemal nie mogli uwierzyć. Ciągle podkreślali, jak bardzo byli zachwyceni rozmachem tego przedsięwzięcia. Samą scenę porównywali do zamku z filmów Disneya. (…) Byli bardzo zadowoleni z tego, że mogą tam wystąpić. A jeszcze bardziej, kiedy powiedzieliśmy im, ile osób ich oglądało na żywo i w telewizji.

Ponadto, Skórka wyznał, że Jason nie miał czasu i chęci, aby zwiedzić małopolskie miasta ze względu na napięty grafik, złą pogodę i sytuację pandemiczną.

Raz, że nie było na to czasu, dwa – było dla nich zdecydowanie za zimno, trzy – wszyscy bardzo mocno stosowali covidowe ograniczenia kontaktów. Artysta ma teraz dużo planów dotyczących występów na żywo i promocji nowych piosenek. Wszyscy bardzo więc uważali, żeby nie narazić się na zakażenie. Musieliśmy tak planować pobyt tej ekipy, żeby nie pojawiała się w miejscach publicznych – na widok Derulo natychmiast zbiegał się tłum fanów i fanek – szczegółowo wytłumaczył.

Nie odpowiedział jednak na najważniejsze pytanie. Dlaczego Jason usunął ze swojego konta relację związaną z koncertem TVP?

Nie mam zielonego pojęcia (dlaczego to zrobił – przy.p red.). To się działo już poza moją kontrolą. Wiem tylko, że wyjeżdżali stąd bardzo zadowoleni – skwitował rozmówca „WP”.

Jak podobał się wam występ Jasona na podhalańskiej scenie? Podzielcie się z nami swoimi opiniami.


Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×