Przewidział katastrofę smoleńską i Brexit. Ile kosztuje wizyta u najlepszego jasnowidza w Polsce?

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski uważany jest za jednego z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, który przewidział m.in. brexit i katastrofę smoleńską. Ile kosztuje jego pomoc? Cennik został ujawniony.

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Pod koniec każdego roku podaje wizje na nadchodzące dwanaście miesięcy, które jak podkreśla, należy traktować z przymrużeniem oka. Chociaż mężczyzna przeczuł m.in. katastrofę smoleńską, jest specjalistą nie od przewidywana przeszłości, a poszukiwania osób zaginionych.

W jaki sposób pracuje? Wystarczy, że rodzina przyniesie mu zdjęcie lub rzecz osobistą zaginionej osoby. Jackowski wówczas ma wizję, w której przekazuje rodzinie przybliżone miejsce, w którym może się znajdować. Przez trzydzieści lat pracy, dzięki jego pomocy odnaleziono blisko 700 osób. Okazuje się, że stawka, którą w ten sposób zyskuje, nie jest wygórowana:

Większość za 200 złotych. Czy to wygórowana cena? – pyta jasnowidz w rozmowie z Nowościami.

Krzysztof Jackowski – jak mieszka?

Jackowski podkreśla, że największą satysfakcje czerpie w momencie, w którym dziękują mu zwykli ludzie, a także policja. Na jego stronie internetowej znajduje się mnóstwo słów uznania, które potwierdzają, że z jego pomocy skorzystało wiele osób. Pomimo upływu lat każdy z nich zapłacił tę samą kwotę. Stawki u jasnowidza nie zmieniły się od wielu lat i nie zanosi się, by w najbliższym czasie wzrosły.

Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę

Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę

Na co dzień żyje skromnie. Od 30 lat prowadzi zarejestrowaną działalność gospodarczą, za którą opłaca ZUS i podatki. Gdy był młodszy, jasnowidzeniem dorabiał sobie do pensji. Dziś utrzymuje z niej siebie i rodzinę. Mężczyzna, oprócz wizji, wraz z żoną wychowują 16-letnią córkę, dwójka starszych dzieci wyprowadziła się z domu:

 Nie dorobiłem się na tym żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się.  Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy – dodał w rozmowie z Nowościami. 

By umówić się na wizytę, wcześniej trzeba się skontaktować z Jackowskim. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej, którą prowadzi.

Zobacz także: Jasnowidz o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina zwolniła Jackowskiego z tajemnicy. Co ujawnił?


Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę

Krzysztof Jackowski przepowiada wojnę

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×