Szukaj

„To tyran, kłamca i pier… psychopata”. Kochanka oskarża Cristiano Ronaldo o najgorsze! Ma dowody!

Cristiano Ronaldo oskarżony o gwałt

Cristiano Ronaldo oskrażony o gwałt

Cristiano Ronaldo został oskarżony o gwałt. Jasmine Lennard ujawniła nieznaną twarz piłkarza. Nazwała go kłamcą i psychopatą. Co jeszcze zdradziła w brytyjskich mediach?

Cristiano Ronaldo wreszcie wydaje się być szczęśliwy. Przystojny piłkarz nie tylko sprawdza się w roli ojca trójki dzieci, ale także skłania się do sformalizowania swojego związku z piękną Georginą Rodriguez. Para podobno już przygotowuje ceremonię ślubną. Rodzinną sielankę mogą zakłócić najnowsze wyznania byłej kochanki Boga futbolu.

Mowa o brytyjskiej modelce i celebrytce Jasmine Lennard, która w zagranicznych mediach przyznała, że obraz Ronaldo jaki w ostatnim czasie dociera do mediów znacząco różni się od tego prawdziwego:

Ludzie będą w szoku. To tyran, kłamca i pier… psychopata (…) Nie mają pojęcia, jaki on jest naprawdę. Gdy się dowiedzą, będą przerażeni – przyznała na łamach The Sun.

Modelka z piłkarzem spotykała się 10 lat temu. Miała być z nim w kontakcie także przez ostatnie 18 miesięcy. To sprawiło, że postanowiła ujawnić podobno mroczną prawdę na jego temat. Tym samym brytyjska celebrytka zaproponowała pomoc swojej koleżance zza oceanu – Kathryn Maryoga.

To właśnie Amerykanka miała być ofiarą rzekomego gwałtu, którego piłkarz podobno się dopuścił. Lennard przyznaje, że ma coś, co pomoże wygrać jej sprawę:

Mam liczne nagrania i inne dowody, które będą dla Kathryn bezcenne i pokażą, jaki naprawdę jest Ronaldo – podkreśla celebrytka.

Jak myślicie, co jest na tych nagraniach?

Seksowna dziewczyna Cristiano Ronaldo pręży swoje nagie pośladki w luksusowym Dubaju! Nie można od niej oderwać wzroku!

Cristiano Ronaldo zafundował sobie romantyczną sesję w samych slipach! Takich gorących zdjęć nie mają nawet słynni modele!

Zagraniczne gwiazdy spędzają święta na bogato! Na Instagramie aż roi się od zdjęć! Melania Trump, Madonna, Cristiano Ronaldo, J.Lo


Cristiano Ronaldo sesja w slipach

Cristiano Ronaldo sesja w slipach

Jasmine Lennard oskarża Cristiano Ronaldo

Jasmine Lennard oskarża Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Cristiano Ronaldo – Boże Narodzenie, święta 2018 u zagranicznych gwiazd

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×