Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Ostrzega fanów zdjęciem. W komentarzach życzenia powrotu do zdrowia

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala, o czym poinformował w swoich mediach społecznościowych. Zwrócił się do fanów z ważnym apelem, by nie bagatelizowali żadnych objawów. Co mu dolega?

Jarosław Kuźniar pod koniec czerwca zakończył współpracę z Onetem, do którego przeszedł z TVN. Zapowiedział start własnej platformy, na której znajdą się treści stworzone we współpracy z różnymi medialnymi partnerami. Premiera Voice House, bo o nim mowa, jest zaplanowana na jesień.

Jarosław Kuźniar trafił do szpitala. Co się stało?

Chociaż termin zbliża się wielkimi krokami, dziennikarz trafił do szpitala, o czym poinformował na Twitterze. Opublikował zdjęcie sali, w opisie zaapelował do internautów, by nie bagatelizowali swojego zdrowia i regularnie się badali:

Z całego długiego dnia w szpitalu zapamiętam najbardziej 2h bez ruchu w tubie rezonansu magnetycznego z powtarzanym komunikatem #NieOddychac Po 42 latach wreszcie jest czas na przegląd przed nowym zawodowym życiem, bo planuję dla Was sporo. Nie lekceważcie żadnych sygnałów.

Kuźniar na Instagramie zdradził, że nic się nie stało. Poddał się kompleksowym badaniom. Mowa m.in. o badaniu krwi, EKG i RTG klatki piersiowej. Obserwujący profile w social mediach dziennikarza w komentarzach życzą dużo zdrowia i trzymają kciuki za jak najkorzystniejsze wyniki:

  • Zdrowia, wytrwałości uśmiechu pamiętaj rocznik 78 tak łatwo się nie poddaje, wiem co mówię. Dużo zabawy w nowym etapie twojego życia Jarku.
  • Trzymam kciuki Panie Jarku! Wszystko będzie ok — bo musi!! Pana zdrowie.
  • Życzę najlepszych wyników i powodzenia, trzymam kciuki.

Redakcja Jastrząb Post się do tego przyłącza, życząc Jarosławowi dużo zdrowia.


Jarosław Kuźniar pokazał zdjęcie ze szpitala

Jarosław Kuźniar pokazał zdjęcie ze szpitala

Jarosław Kuźniar zadrwił z Agnieszki Chylińskiej

Jarosław Kuźniar zadrwił z Agnieszki Chylińskiej

Jarosław Kuźniar odchodzi z

Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×