Co Jarosław Kuźniar robił na telefonie w trakcie wiosennej ramówki TVN? Prywatne wideo trafiło do internetu

Co robił Jarosław Kuźniar na ramówce TVN wiosna 2016?

Co robił Jarosław Kuźniar na ramówce TVN wiosna 2016?

Jarosław Kuźniar na ramówce TVN wiosna 2016. Co robił?

Jarosław Kuźniar pojawił się na wiosennej ramówce TVN. Na ściance pozował z Anną Kalczyńską. Nic dziwnego, w końcu łączy ich praca. Oboje prowadzą Dzień Dobry TVN. Na ściance towarzyszyła im też inna prowadząca ten poranny program, Magda Mołek. Nie brakowało uśmiechów, które mogłyby świadczyć o tym, że prowadzący Dzień Dobry TVN są ze sobą zżyci. Okazuje się, że nie do końca tak jest. Kuźniar siedział bowiem sam i bawił się telefonem.

Zobacz: Uśmiechnięty Jarosław Kuźniar z ekipą Dzień Dobry TVN na wybiegu. A potem? Telefon i zmiana miejsca. Nawet Marcin Prokop zwrócił mu uwagę 

Już wiemy, co tak zajęło dziennikarza. Znany z działalności w mediach społecznościowych Kuźniar, przeglądał w tym czasie swojego Twittera. Profil dziennikarza ma aż 375 tysięcy obserwujących. Kuźniar nie chciał zaniedbać swoich fanów nawet w czasie ramówki. Okazuje się, że zamieścił na Twitterze filmik z tego, jak wygląda pozowanie na ściankach podczas takich imprez. Dziennikarz nagrał więc reporterów, którzy w tym czasie robili mu zdjęcia. Dodatkowo na profilu Kuźniara pojawiło się selfie z Magdą Gessler i Kubą Wojewódzkim.

Widać, że pasja dziennikarza wzięła górę i nawet w takich chwilach, nie mógł odmówić sobie surfowania w sieci

Zobacz: Gwiazdy na wiosennej ramówce TVN. Dużo zdjęć  

Jarosław Kuźniar z Kubą Wojewódzkim i Magdą Gessler na ramówce TVN wiosna 2016 fot. twitter.com

Jarosław Kuźniar z Kubą Wojewódzkim i Magdą Gessler na ramówce TVN wiosna 2016 fot. twitter.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×