Jarosław Kret o związku z gwiazdą „MasterChefa”. Po rozstaniu z Beatą Tadlą przeszedł wielką przemianę

Jarosław Kret

Jarosław Kret

Prezenter od ponad roku jest szczęśliwie zakochany. Jak do tej pory Jarosław Kret nie ujawnił tożsamości swojej nowej partnerki. Kolorowa prasa łączy go jedną z gwiazd programu Master Chef. Co mówi o nowej relacji?

Jarosław Kret znowu jest zakochany. Prezenter po głośnym rozstaniu z Beatą Tadlą postanowił ułożyć sobie życie na nowo. Ich związek trwał 5 lat i wydawało się, że są parą idealną. Zakochani nie kryli się ze swoim uczuciem. Udzielali wspólnych wywiadów, a nawet występowali w duecie na okładkach kolorowych magazynów.

Związek dziennikarki i prezentera nie zakończył się zbyt elegancko. Rozstanie tych dwojga było szeroko komentowane w mediach. Wszystko bowiem rozegrało się na oczach widzów programu Taniec z Gwiazdami. Obydwoje brali udział w tanecznych zmaganiach. Podczas jednego z programów na żywo prezenter poinformował o tym, że ich uczucie dobiegło końca.

Jarosław Kret o swojej nowej miłości

Beata Tadla szybko znalazła nową miłość, jednak jej kolejny związek po 1,5 roku również się zakończył. Jarosław Kret też potwierdził, że nie jest już singlem, jednak nie zamierza tym razem ujawniać sekretów ze swojego związku. Nie popełni już tego samego błędu, co w czasach, gdy był zadurzony w dziennikarce.

W rozmowie z magazynem Twoje Imperium prezenter nie ukrywa, że jest w związku, jednak szczegóły postanowił zachować dla siebie. Niesamowite, jak wiele nauczyła go relacja z Tadlą.

Ja zawsze ukrywam uczucia. One nie są do tego, by je rozplakatowywać na słupach ogłoszeniowych. Bo są wyjątkową wartością, którą trzeba pielęgnować i trzymac dla najbliższych – mówi prezenter w rozmowie z tygodnikiem.

Tygodnik łączy pogodynka z jedną z uczestniczek programu Master Chef. To właśnie z Kariną Zuchorą paparazzi sfotografowali Kreta w lutym 2019 roku. Sam zainteresowany nie potwierdził, że łączy ich coś więcej, ale nie zaprzeczył również tym doniesieniom. Prezenter zdradził również, dlaczego tym razem nie będzie się afiszował z nowym związkiem.

Nie jestem pewien, czy człowiek zakochany chce ogłaszać to całemu światu. To raz. A dwa – znam przypadki osób, które wręcz głośno krzyczą o swym szczęściu w kolejnych i kolejnych związkach, tylko że te związki rozpadają się im z niezwykłą regularnością.

Jarosław Kret jest bardzo niezłomny w swoich postanowieniach i jak na razie o jego uczuciu wiadomo naprawdę niewiele. Nie pozostaje nic innego, jak czekać aż postanowi zmienić zdanie i pochwalić się swoją miłością.


Karina Zuchora

Karina Zuchora

Beata Tadla i Jarosław Kret - TeleKamery 2015

Beata Tadla i Jarosław Kret - TeleKamery 2015

Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×