Jarosław Kret udawał kobietę, by oszukać system. Szło mu całkiem nieźle. Wszystko wyszło na jaw po latach

Jarosław Kret

Jarosław Kret

Jarosław Kret rozpoczął karierę dziennikarską w 1992 roku. Pracował wtedy dla lokalnych gazet w Warszawie. Po dekadzie przeniósł się do telewizji i został prezenterem pogody. Ma za sobą udział w programach rozrywkowych takich jak: Gwiazdy tańczą na lodzie, Taniec z Gwiazdami oraz Agent – Gwiazdy, którego był finalistą. Zaliczył również debiut na dużym ekranie w filmie Patryka Vegi pt. Kobiety Mafii, w którym zagrał samego siebie.

58-latek idealnie łączy zobowiązania zawodowe z życiem prywatnym. Na co dzień może liczyć na wsparcie swojej partnerki Kariny Zuchory, finalistki MasterChefa. Mężczyzna na łamach magazynu Twoje Imperium zdradził przepis na udany związek:

Jeśli obie strony wspierają się w realizowaniu swoich aktywności i pasji, to jest to jak najbardziej coś, co buduje związek. Choćby na jakiś czas musiał on pozostać związkiem na odległość. […]. Im mniej nas wszędzie, tym więcej nas dla siebie samych. Zachowujemy nas dla siebie.

Jarosław Kret udawał kobietę

40 lat temu, 13 grudnia 1981 roku, wprowadzono tan wojenny. Jarosław Kret miał wtedy 18 lat i nie ukrywa, że był przerażony tą wiadomością. Prezenter w rozmowie z Faktem wspomina dzień, w którym obudził się i nic już nie było takie samo:

Wstałem o 8 rano, okazało się, że faktycznie „Teleranka” nie ma. Co prawda już byłem za stary na „Teleranek”, ale i tak to, co zobaczyłem w telewizji, przeraziło mnie. Zobaczyłem, że przemawia smutny Jaruzelski w czarnych okularach. Byłem wtedy w liceum i miałem bardzo długie włosy. 12 grudnia wieczorem wracałem od znajomych, bo wtedy ciągle graliśmy w brydża, to była nasza wielka pasja. Było późno, a Warszawa wydawała mi się dziwnie pusta, cicha, ulice zasypane śniegiem wyglądały jak wymarłe.

Jarosław obawiał się, że zostanie zwerbowany do wojska. Na jego szczęście nie doszło do tego. W razie innej ewentualności miał plan B:

Telefony nie działały, a ja bardzo się bałem, że wybuchnie wojna i zabiorą mnie do wojska. Pocieszałem się, że przecież mam te długie włosy i mogę udawać dziewczynę, więc po prostu wymigam się od pójścia w kamasze.

Co uważacie o jego pomyśle?


Jarosław Kret ośmieszony przez Beatę Tadlę

Jarosław Kret ośmieszony przez Beatę Tadlę

Jarosław Kret

Jarosław Kret

Jarosław Kret nazwał uczestników

Jarosław Kret nazwał uczestników "Tańca z gwiazdami" idiotami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×