Jarosław Kret jest zakochany. Długo udało się mu ukryć nową partnerkę

Jarosław Kret

Jarosław Kret

Jarosław Kret nie jest już singlem, co potwierdził w rozmowie z Twoim imperium. Dlaczego nie obnosi się ze swoim związkiem? 

Jarosław Kret zmagał się z depresją, o czym poinformował dopiero w momencie, w którym ją pokonał. Wyjawił, że choroba była na tyle poważna, że musiał udać się po pomoc do specjalistów. Przez rok uczestniczył w intensywnej psychoterapii. Poznał ludzi, którzy pomogli mu na nowo poukładać świat.

Kret stanął na nogi i wrócił do pracy w telewizji. Prowadzi prognozę pogody w Polsacie. By dostać to stanowisko, nie użył znanego nazwiska. Wysłał CV i wziął udział w konkursie, w którym pokonał konkurencje:

Jarek wziął udział w normalnej rekrutacji. Przystąpił do konkursu z innymi kandydatami. I okazał się najlepszy, dlatego dostał tę pracę – donosi informator Faktu. 

Jarosław Kret jest zakochany. W kim?

Jarosław Kret zdobył nie tylko nową pracę, ale także odnalazł miłość, którą pochwalił się w rozmowie z dziennikarzami Twojego imperium. Chociaż jest zakochany, nie planuje publikować zdjęć z ukochaną. Uważa, że skoro jej tożsamość udało mu się ukryć przez rok, dalej będzie to robić:

Po minionych doświadczeniach mam ograniczone zaufanie do ludzi, dlatego teraz staram się ukrywać uczucia przed światem. Skoro udało mi się ukryć przez rok, to świetnie. Ukrywam dalej.

Kret, zapytany o swój nowy związek przez Plejadę, powiedział, że nie chce go komentować. Podkreślił, że nie będzie dzielić się ze światem swoimi uczuciami:

Nie potwierdzam, nie zaprzeczam i kompletnie nic nie mówię o swoich uczuciach. Nie chodzę, nie obnoszę się z nimi, to moje prywatne sprawy. Poza tym, że zawodowo się układa, to jestem przeszczęśliwy. Nie chcę opowiadać o swoich uczuciach światu, bez względu na to, jakie one są.

Jarosławowi i jego partnerce życzymy wszystkiego, co najlepsze.


Jarosław Kret - premiera Jak poślubić milionera

Jarosław Kret - premiera Jak poślubić milionera

Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Jarosław Kret ośmieszony przez Beatę Tadlę

Jarosław Kret ośmieszony przez Beatę Tadlę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×