Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora
Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie gwiazdora

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca zmiana na głowie...

Co się stało z włosami Michała Szpaka?! Niepokojąca...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak,...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Łzy same płyną do oczu. Wzruszające słowa Beaty Kozidrak o zmarłym bracie

Jarosław Kozidrak nie żyje. Beata Kozidrak o śmierci brataBeata Kozidrak pożegnała zmarłego brata

Cała Polska zamarła z zaskoczenia, gdy do social mediów trafiła informacja o śmierci Jarosława Kozidraka, ukochanego brata Beaty Kozidrak, współzałożyciela zespołu Bajm oraz uzdolnionego artysty. Okoliczności śmierci muzyka są niejasne, a prokuratura wszczęła w tej sprawie śledztwo – informacje o śmierci Jarosława potwierdziła sama Beata na Facebooku zespołu:

Z ogromną przykrością informujemy, że w dniu 12.06.2018r zmarł Nasz przyjaciel, brat, współzałożyciel zespołu BAJM – Jarosław Kozidrak.
To był wspaniały człowiek, obdarzony wielkim talentem, twórca przebojów takich jak: Józek nie daruję Ci tej nocy, Nie ma wody na pustyni czy Dwa serca Dwa smutki.

Pogrążeni w bólu;
Beata Kozidrak,
Andrzej Pietras

Nie żyje gwiazda Bajmu. Pogrążona w żałobie Beata Kozidrak wystosowała oficjalne oświadczenie

Prywatnie z bratem pożegnała się jednak w poruszającym wpisie na Instagramie. Opublikowała zdjęcie z młodości, pokazując swoim fanom jakim przystojnym mężczyzną był Kozidrak i zwróciła się do niego w łamiącym serca podpisie:

Kochany Bracie pamiętam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce… swoją młodszą siostrę. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom „Dwa serca, dwa smutki”, bo na ziemi Twoje serce już bić przestało – napisała na Instagramie pod czarno-białym zdjęciem.

Nie da się ukryć, że wspomnienie Beaty i jej ostatnie pożegnanie z bratem są bardzo wzruszające. Spędzili tyle lat, tworząc wspólnie jeden z najbardziej ikonicznych i kultowych zespołów w historii polskiej muzyki, że pozwolenie mu odejść musi być dla diwy niezwykle trudne.

Miejmy nadzieję, że prokuratura, która obecnie zleciła sekcję zwłok zmarłego i bada tajemnicze okoliczności jego śmierci, szybko ustali co się stało i pozwoli rodzinie pożegnać Jarosława ostatni raz.

Tajemnicze okoliczności śmierci Jarosława Kozidraka wzbudziły podejrzenia prokuratury. Ruszyło oficjalne śledztwo w sprawie

19-miesięczna córeczka znanego sportowca nie żyje. Zginęła w tragicznym wypadku

Ogromna tragedia w rodzinie Małgorzaty Sochy. Gwiazda „Przyjaciółek” straciła ojcaTwoja ulubiona piosenka Beaty i Bajmu to…

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×