Modowa wpadka Jarosława Kaczyńskiego. Cały internet śmieje się z butów prezesa. „Co za poruta…” – internauci nie mają litości

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński pojawił się na Zjeździe Republikanów w dwóch różnych butach? Zdjęcie, które jest hitem sieci, nie pozostawia wątpliwości. Internauci żartują.

Jarosław Kaczyński znany jest z tego, że nie przykłada większej wagi do swojego wyglądu zewnętrznego. Jego stylizacje, a raczej ich brak, wielokrotnie były przedmiotem żartów w sieci. Prezes PiS jednak zdaje się tym zupełnie nie przejmować. Konsekwentnie trzyma się swojego stylu ubierania. Tym razem jednak zaliczył sporą wpadkę modową. Pojawił się publicznie w dwóch różnych butach.

Jarosław Kaczyński w dwóch różnych butach. Zdjęcie

Prezes Kaczyński był gościem Zjazdu Republikańskiego w Warszawie. Kiedy zaczął przemówienie, żartował:

Cieszę się z tego spotkania, cieszę się z jego liczebności. Byłem tutaj tydzień temu, bo się pomyliłem i z przerażeniem patrzyłem na pustą salę, ale jest dobrze, bardzo dobrze.

Podkreślał, że jego zdaniem wszyscy są republikanami.

Ideę republikańską najłatwiej opisać przeciwstawiając ją idei indywidualisto-liberalnej […]. Republikanizm to odwoływanie się do wspólnoty, a dokładnie do różnych wspólnot, tych mniejszych i tej największej globalnej, wspólnoty narodowej, która jak zwykle, chociaż nie zawsze, jest tożsama, przynajmniej w pewnej mierze, ze wspólnotą państwową – mówił.

Jednak internauci nie na jego słowach skupili uwagę. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie mające potwierdzać, że prezes PiS przyjechał na Zjazd Republikański w dwóch różnych butach.

Użytkownicy sieci mają swoje pomysły na to, dlaczego tak się wydarzyło, a niefortunne niedopatrzenie prezesa wywołało masę żartów:

  • Prezes Kaczyński chciał w ten sposób pokazać, że ma wiele par butów i dzięki temu należy do klasy średniej.
  • Jeden do tańca, drugi do różańca.
  • Tak to jest. Nie miał kto podpowiedzieć.
  • Trendsetter. Teraz się nosi skarpetki o różnych kolorach, niedługo na wybiegach będą 2 różne buty.
  • Przeciez on caly czas mysli, zebyscie mieli dobrobyt, pokoj, powazanie wsrod sasiadow, to co bedzie jeszcze o butach i myciu zebow myslal?
  • o jak nogi Chucka Norrisa. Jedna je prawo a drugo sprawiedliwość… – piszą internauci.

Jak widać, rozkojarzenie bywa fatalne w skutkach. Czy jednak prezes Kaczyński będzie się tym przejmował?


Jarosław Kaczyński w dwóch różnych butach

Jarosław Kaczyński w dwóch różnych butach

Jarosław Kaczyński z ochroną

Jarosław Kaczyński z ochroną

Jarosław Kaczyński i Katarzyna Łaniewska - 11.10.2013

Jarosław Kaczyński i Katarzyna Łaniewska - 11.10.2013

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×