Jarosław Kaczyński jest chory. Konieczne są aż dwie operacje. Co dolega prezesowi PiS-u?

Jarosław Kaczyński - operacja

Jarosław Kaczyński - operacja

Jarosław Kaczyński jest chory. Prezes PiS-u, by dojść w pełni do zdrowia, będzie musiał przejść dwie poważne operacje. Na co choruje? 

Jarosław Kaczyński jest prezesem jednej z większych partii politycznych w Polsce. Z racji tego, że zbliżają się wybory, a Polacy już w październiku wybiorą swoich reprezentantów do Sejmu i Senatu, polityk na nadmiar wolnego czasu narzekać nie może. Bierze udział w kampanii wyborczej, w czasie której zachęca do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość.

Zobacz: Jarosław Kaczyński w żałobie! Nie żyje jedna z najbliższym mu osób

Jarosław Kaczyński: operacje. Kiedy je planuje?

Okazuje się jednak, że prezes jest poważnie chory. Jak informuje Super Express, Kaczyński ze swoją dolegliwością zmaga się od wielu miesięcy. A konkretniej od końca 2018 roku, kiedy rozpoczął walkę z infekcją bakteryjną. Przytrafiła mu się ona po tym, jak rozbolało go kolano.

Zobacz: Jak Jarosław Kaczyński okłamywał mamę po śmierci brata? Pierwszy wywiad w „Pytaniu na śniadanie” – co jeszcze powiedział?

Polityk PiS-u przez jakiś czas poruszał się o kulach. By wrócić do pełnej sprawności, będzie musiał przejść aż dwie operacje. Pierwsza z nich jest zaplanowana na jesień tego roku – tuż po tym, jak zakończą się wybory parlamentarne.

Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie. W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem – przyznał polityk w rozmowie z tabloidem.

Kaczyński dodał, że w pierwszych dniach po operacji nie da się normalnie funkcjonować. Z biegiem czasu jednak zacznie chodzić o jednej kuli, a wtedy będzie mu łatwiej się poruszać.

Zobacz: Jarosław Kaczyński pojawi się w „Pytaniu na śniadanie”! Znamy temat rozmowy! TVP szykuje petardę!


Beata Szydło i Jarosław Kaczyński

Beata Szydło i Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×