Jarosław Kaczyński jest chory. Konieczne są aż dwie operacje. Co dolega prezesowi PiS-u?

Jarosław Kaczyński - operacja

Jarosław Kaczyński - operacja

Jarosław Kaczyński jest chory. Prezes PiS-u, by dojść w pełni do zdrowia, będzie musiał przejść dwie poważne operacje. Na co choruje? 

Jarosław Kaczyński jest prezesem jednej z większych partii politycznych w Polsce. Z racji tego, że zbliżają się wybory, a Polacy już w październiku wybiorą swoich reprezentantów do Sejmu i Senatu, polityk na nadmiar wolnego czasu narzekać nie może. Bierze udział w kampanii wyborczej, w czasie której zachęca do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość.

Zobacz: Jarosław Kaczyński w żałobie! Nie żyje jedna z najbliższym mu osób

Jarosław Kaczyński: operacje. Kiedy je planuje?

Okazuje się jednak, że prezes jest poważnie chory. Jak informuje Super Express, Kaczyński ze swoją dolegliwością zmaga się od wielu miesięcy. A konkretniej od końca 2018 roku, kiedy rozpoczął walkę z infekcją bakteryjną. Przytrafiła mu się ona po tym, jak rozbolało go kolano.

Zobacz: Jak Jarosław Kaczyński okłamywał mamę po śmierci brata? Pierwszy wywiad w „Pytaniu na śniadanie” – co jeszcze powiedział?

Polityk PiS-u przez jakiś czas poruszał się o kulach. By wrócić do pełnej sprawności, będzie musiał przejść aż dwie operacje. Pierwsza z nich jest zaplanowana na jesień tego roku – tuż po tym, jak zakończą się wybory parlamentarne.

Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie. W szpitalu poleżę z 7-10 dni i później czekają mnie dwie kule, co jest dość męczące, już to przechodziłem – przyznał polityk w rozmowie z tabloidem.

Kaczyński dodał, że w pierwszych dniach po operacji nie da się normalnie funkcjonować. Z biegiem czasu jednak zacznie chodzić o jednej kuli, a wtedy będzie mu łatwiej się poruszać.

Zobacz: Jarosław Kaczyński pojawi się w „Pytaniu na śniadanie”! Znamy temat rozmowy! TVP szykuje petardę!


Beata Szydło i Jarosław Kaczyński

Beata Szydło i Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×