Szukaj

Jarosław Jakimowicz dostał program w TVP! Poprowadzi go w duecie… A to niespodzianka

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Widzowie Telewizji Polskiej znów mogli zobaczyć uwielbianego aktora sprzed lat. Jarosław Jakimowicz pojawi się na szklanym ekranie. W jakim programie? 

Jarosław Jakimowicz od jakiegoś czasu regularnie gości na łamach Telewizji Polskiej. Miał okazję poprowadzić swój cykl wywiadów w Pytaniu na śniadanie. Oprócz tego dość często jest proszony o komentarze w różnych wydaniach Wiadomości. Jego wypowiedź na temat Borysa Szyca wywołała niemałe emocje.

Aktor nie kryje się z poparciem dla rządzącej partii. Na łamach telewizji dziękował Antoniemu Macierowiczowi, a zaraz po tym pojawił się w Pytaniu na śniadanie extra. Aktualnie celebryta po raz kolejny zagościł na ekranach.

Jarosław Jakimowicz dostał program w TVP Info

Jarosław Jakimowicz zadebiutował w roli prowadzącego program informacyjny 10 sierpnia. Podczas emisji W kontrze partnerowała mu Magdalena Ogórek. Dotychczasowy gospodarz Michał Rachoń, przebywa na urlopie.

Testujemy ten nowy format w czasie urlopu. Jeżeli zostanie dobrze przyjęty przez widzów, to 'W kontrze' będzie emitowane w soboty i niedziele jako dopełnienie weekendowego pasma – zdradził Jarosław Olechowski, dyrektor TAI.

Zdjęcie kadru z pierwszego odcinka pojawiło się na Instagramie aktora. Przy okazji podziękował koleżance za okazałe wsparcie. Program ma być nadawany od poniedziałku do piątku o godzinie 7.10 i będzie poruszał aktualną sytuację w kraju. W kolejnych odcinkach zaplanowano zaproszenie do studia ekspertów oraz polityków. Prowadzący wraz z nimi będą komentować najświeższe wydarzenia.

Po programie wyściskaliśmy się jak dwoje bliskich znajomych. Widzę, że to będzie moja dobra koleżanka. Ja napisałem jej, że bez niej nie dałbym rady. Ona odpisała: „Dziękuję”. Magdalena ma olbrzymią wiedzę, ona tym żyje, żyje polityką. Już mi podrzuca różne materiały, o których pewnie będziemy rozmawiać następnego dnia – powiedział Jakimowicz.

View this post on Instagram

Nowy program TVP INFO ❤️ W KONTRZE ‼️od poniedziałku do piątku codziennie 7.10 😃 #jakimowicz #Ogórek #magdalenaogórek #tvpinfo

A post shared by Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz) on

Reakcja fanów Jarosława Jakimowicza była przeróżna. Jedni zachwycali się nową rolą, drudzy natomiast wyrażali mocne zdziwienie.

  • Z całym szacunkiem, lubię Pana, ale jestem i zawsze będę anty-PiS i anty-TVPiS.
  • Sympatycznie się oglądało, dobry humor się udzielał.
  • Super, kolejny ciekawy program, który warto oglądać.
  • Rany, co za duet, LOL.

Jak naprawdę wypadł aktor ? Oceńcie sami.

 


Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz popiera Andrzeja Dudę

Jarosław Jakimowicz popiera Andrzeja Dudę

Jarosław Jakimowicz ma w domu plakat Andrzeja Dudy

Jarosław Jakimowicz ma w domu plakat Andrzeja Dudy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×