Szukaj

Zdjęcia z domu Bieniuka. Kibicując Idze Świątek pokazał pamiątki po Ani Przybylskiej. Zajmują szczególne miejsce

Jarosław Bieniuk, Ania Przybylska

Jarosław Bieniuk, Ania Przybylska

Jarosław Bieniuk złożył gratulacje Idze Świątek, kiedy wygrała Roland Garros. Przy okazji pokazał salon, a tam na honorowym miejscu zdjęcia ukochanej.

Jarosław Bieniuk kibicował dzisiaj Idze Świątek. Po jej zwycięstwie serdecznie jej pogratulował w relacji na Instagramie, na której pokazał jej mecz.

Kosmos! Jesteś Wielka – napisał.

Emocje sportowe były wielkie, a były piłkarz rozumie je jak mało kto. My jednak podziwiamy piękny salon w jego domu. Uwagę zwracają zdjęcia na półkach koło telewizora. Wzruszający hołd dla Anny Przybylskiej.

Jarosław Bieniuk ma zdjęcia Anny Przybylskiej na honorowym miejscu w salonie

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska stanowili bardzo zgrany duet. Razem wychowywali troje dzieci i zmagali się z codziennością aż do przedwczesnej śmierci aktorki. O tym, że tworzyli świetną parę, ich bliscy nie mają nawet cienia wątpliwości. Agnieszka Kubera, w rozmowie z Urodą życia, powiedziała:

Myślę, że byli naprawdę fajną parą i rodziną w wolnym związku. Chociaż nieidealną. Od miłości po nienawiść. Ale takie jest życie.

Były piłkarz został sam z maluchami, ale podołał obowiązkom i świetnie się sprawdził w tej roli. Nie ma jednak wątpliwości, że Ania na zawsze pozostanie w jego sercu.

Po jej odejściu związał się z Martyną Gliwińską, z która ma synka, Kazika. Ta relacja jednak nie przerwała. Obecnie media donoszą, że jego serce zajęła Zuzanna Pactwa, znana modelka. Jednak Ania ciągle jest obecna w jego życiu…

Na nagraniu, które w mediach społecznościowych opublikował Bieniuk, poza telewizorem pokazującym zwycięstwo Igi Świątek, uwagę przyciągają fotografie. Choć od śmierci Anny Przybylskiej minęło 6 lat, Jarosław wciąż trzyma pamiątki po zmarłej partnerce w samym sercu domu. Po prawej stronie ekranu na stoi sporych rozmiarów ramka, w którą oprawione zostało zdjęcie pary. Półkę niżej możemy zauważyć rodzinne zdjęcia i z Anią, i bez. Jest również kilka ujęć Oliwii. Kilka z nich pochodzi z sesji, jaką aktorka zrobiła dla Vivy!

Nie może być lepszego dowodu na to, że Ania na stałe zajęła miejsce w sercu Jarosława.


Zdjęcia Anny Przybylskiej w sercu domu Jarosława Bieniuka

Zdjęcia Anny Przybylskiej w sercu domu Jarosława Bieniuka

Zdjęcia Anny Przybylskiej w sercu domu Jarosława Bieniuka

Zdjęcia Anny Przybylskiej w sercu domu Jarosława Bieniuka

Dzieci Anny Przybylskiej w sesji Vivy!

Dzieci Anny Przybylskiej w sesji Vivy!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×