Szukaj

Oliwia Bieniuk pokazała, jak z całą rodziną uczciła 1 listopada. Córka Anny Przybylskiej zamieściła serię pięknych zdjęć

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk zadbał o to, żeby spędzić w rodzinnym gronie pierwszy listopadowy weekend, podczas którego wszyscy dużo bardziej odczuli brak ukochanej mamy i żony.

Jarosław Bieniuk stanął na wysokości zadania by 17-letnia Oliwia, 13-letni Szymon i 8-letni Jan mogli spędzić z nim rodzinny weekend. A to był wyjątkowy czas. Mowa o długim weekendzie, podczas którego większość z nas podróżowała od cmentarza do cmentarza opłakując swoich bliskich.

Zobacz: Oliwia Bieniuk pokazuje coraz odważniejsze zdjęcia! Czy ta spódniczka nie jest zbyt krótka?

Jarosław Bieniuk z dziećmi w Krakowie

Piłkarz i jego dzieci już pięć lat radzą sobie sami. Anna Przybylska zmarła w 2014 roku i została pochowana na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni. Z pewnością często odwiedzają grób matki, ale postanowili nie robić tego teraz, gdy cmentarz pękał w szwach.

Zamiast tego całą czwórką wyjechali do Krakowa. Jarosław Bieniuk z dziećmi zatrzymali się w Starym Hotelu, w którym doba dla takiej grupki kosztuje blisko 2 tysiące złotych.

Zobacz: Oliwia Bieniuk zrobi oszałamiającą karierę aktorską jak jej mama! Ojciec nastolatki stawia tylko jeden warunek

Zdjęciami pochwaliła się Oliwia Bieniuk. Nastolatka dumnie pozowała z młodszymi braćmi. Zdradziła też, że jedną z atrakcji było zwiedzanie kopalni w Wieliczce. Nie zabrakło też kąpieli w basenie i odpoczynku.

To z pewnością był wartościowy czas. A po wspólnym weekendzie czas na powrót do codziennych obowiązków… To nie takie proste, gdy za oknem panuje jesienna szaruga.

Zobacz: Anna Przybylska jako 16-latka pokonała Joannę Horodyńską w najbardziej prestiżowym konkursie dla modelek. Mogła zostać topmodelką, ale…


Jarosław Bieniuk z dziećmi w Krakowie

Jarosław Bieniuk z dziećmi w Krakowie

Oliwia Bieniuk z braćmi w Krakowie

Oliwia Bieniuk z braćmi w Krakowie

Oliwia Bieniuk z braćmi w Krakowie

Oliwia Bieniuk z braćmi w Krakowie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×