Szukaj

Turecki piłkarz pokazał zdjęcie Bieniuka z czasów, gdy był z Przybylską. Ania unikała takich publikacji

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Przyjaciel Jarosława Bieniuka opublikował zdjęcie z czasów, w których sportowiec mieszkał w Turcji razem z Anią Przybylską. Na rozczulającej fotografii możemy zobaczyć m.in. małą Oliwię Bieniuk. To jej pierwsze upublicznione zdjęcie z tamtego okresu.

Gdy Anna Przybylska była u szczytu kariery, podjęła zaskakującą dla wielu decyzję o wyprowadzce z kraju. Nie zatrzymały jej kuszące propozycje zawodowe od czołowych producentów filmowych i marek kosmetycznych. Tuż przed opuszczeniem Polski podpisała jedynie kontrakt z producentem tuszów do rzęs. Wystąpiła w kampanii o zasięgu międzykontynentalnym.

Anna Przybylska o życiu w Turcji

W 2005 roku Przybylska i Bieniuk opuścili rodzinną Gdynię i na trzy lata przeprowadzili się do Azji. Powodem był rozkwit kariery sportowej Jarosława, który po odejściu z Amiki podpisał kontrakt z klubem z tureckiej Superligi – Antalyaspor Kulübü. Polak wystąpił łącznie w 53 meczach, strzelając w tym czasie trzy bramki.

Przybylska, tuż po przeprowadzce do Antalyi, udzieliła wywiadu trójmiejskiej prasie, którego fragmenty możemy przeczytać w jej książce biograficznej. Otwarcie przyznała, dlaczego zdecydowała się na zmianę miejsca zamieszkania:

Chwalę sobie każde miejsce, oby była tam moja rodzina. Gdy jesteśmy razem, czuję się szczęśliwa. Równie dobrze moglibyśmy mieszkać w Tczewie czy Kołobrzegu. (…) Mieszkam w Antalyi dopiero dwa miesiące – muszę tam trochę pożyć, poznać kulturę i ludzi, żeby móc szerzej odpowiadać na tego rodzaju pytania. Ale już teraz mogę powiedzieć, że to nie jest żadna dzicz! Dziennikarkom, które często przesyłają do mnie e-mailem pytania, wydaje się, że to ortodoksyjny, niebezpieczny kraj, w którym źle traktuje się kobiety. To stereotypy.

W tej samej rozmowie Ania opowiedziała, jak w kraju półksiężyca odnalazły się jej dzieci. Wtedy jeszcze dwójka:

Szymon ma roczek i dopiero zaczyna mówić i chodzić. Jest bardzo do mnie podobny – mamy ten sam charakter i osobowość. Ja też, tak jak on, byłam bardzo spokojnym dzieckiem… czasami. Albo siedziałam grzecznie, zamknięta w swoim świecie, albo tryskałam energią. Oliwka z kolei chodzi do przedszkola z tureckimi dziećmi, więc pewnie szybko zacznie robić postępy. Już coś rozumie, czasami jej się zdarzy powiedzieć kilka słów po turecku.

Gwiazda podzieliła się również zabawną historią z 4-letnią Oliwią w roli głównej:

Gdy przyjechaliśmy do Turcji, była jeszcze końcówka sezonu letniego, poszliśmy któregoś dnia do restauracji. Siedzimy przy stoliku i nagle słyszę, że niedaleko siedzą Polacy. Mówię do Oliwii: ani słowa po polsku! Poszłyśmy do łazienki, posadziłam ją na szafce, bo umywalka była wysoko, a ona się na mnie patrzy przebiegłym wzrokiem i mówi na cały głos: one, two, three. Od razu się zorientowali, że jesteśmy z Polski…

Jarosław Bieniuk z dziećmi. Zdjęcie z Turcji

Grając w tureckiej lidze Jarosław Bieniuk zdążył nawiązać kilka cennych relacji, które utrzymuje do dzisiaj. Jedną z nich jest znajomość z kolegą z murawy – Canerem Canitezem. Mężczyzna na swoim profilu udostępnił zdjęcie z czasów, kiedy to o gole dla Antalyasporosu walczył Polak. Opatrzył je wymownym komentarzem:

Damy radę – napisał.

Na zdjęciu możemy zobaczyć, jak Jarosław, wyraźnie podekscytowany zdobytą bramką, bawi się z dziećmi na boisku. Wśród wesołej gromadki nie zabrakło Szymona, trzymanego przez ojca na kolanach.

To pierwsze upublicznione tak prywatne zdjęcie z tamtego okresu. Ania Przybylska wówczas bardzo chroniła prywatności i nie zgadzała się na zamieszczanie w mediach wizerunku swoich dzieci.

Relacja Jarosława Bieniuka z dziećmi

Już wtedy relacja Jarosława z dziećmi sprawiała dobre wrażenie, które z czasem jeszcze bardziej się umacnia. Szczególnie z Oliwią wspierają się w codziennych sytuacjach – zawodowych, prywatnych. Córka Bieniuka w wywiadzie dla Vivy! przyznała, że trzymała za niego kciuki, gdy zarzucano mu niecne czyny wobec tajemniczej Sylwii.

Zawsze wierzyłam tacie, choć kiedy to wszystko się zaczęło, byłam w szoku. I długo do mnie nie docierało to, co się dzieje. Z czasem jednak nabierałam przekonania, że tata wygra i wszystko się ułoży. A poza tym jestem za tym, aby ułożył sobie życie, żeby był szczęśliwy.

Nastolatka kibicuje ojcu w relacjach z kobietami. Z nową partnerką Jarosława, Zuzanną, zdążyła nawiązać bardzo dobry kontakt. Zaprosiła ją nawet na swoją osiemnastkę.


Jarosław Bieniuk z Oliwią w Turcji

Jarosław Bieniuk z Oliwią w Turcji

Oliwia Bieniuk w dzieciństwie

Oliwia Bieniuk w dzieciństwie

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Osiemnastka Oliwii Bieniuk. Zdjęcie tortu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×