Szukaj

Jarosław Bieniuk udowodnił, że jego dzieci są wyjątkowe! Starszy syn wygląda już jak kopia Ani Przybylskiej

Jarosław Bieniuk z dziećmi w reklamie

Jarosław Bieniuk z dziećmi w reklamie

Co Jarosław Bieniuk czyta dzieciom?

Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem z synami i wyjawił jaką książkę czyta im na dobranoc. Piłkarz poświęca dzieciom obowiązkowo czas wieczorami, spędzają go na wspólnej lekturze. Jaką książkę wybrali?

Jarosław Bieniuk bez dwóch zdań jest człowiekiem bardzo zapracowanym, ale nawet w natłoku zawodowych obowiązków znajduje czas dla swoich dzieci. Choć Oliwia Bieniuk jest już niemal dorosła i zdecydowanie wkracza w okres, w którym bliżej jest z przyjaciółmi niż z ojcem, jej młodsi bracia wciąż patrzą na Bieniuka jak na wzór. Partner zmarłej Anny Przybylskiej wykorzystuje ten fakt, by zaszczepić im dobre nawyki i umocnić łączącą go z chłopcami więź. Właśnie dlatego każdego wieczoru czyta z nimi książkę.

Jako odpowiedzialny rodzic, Bieniuk dba o to, by jego dzieci rozwijały się nie tylko pod kątem aktywności fizycznej, ale również edukowały się i wkroczyły w dorosły świat świadome tego, że mają moc, by go zmienić. Nic więc dziwnego, że na „czytankę” wybrał książkę, która zawiera nie tylko zabawne, ale również inteligentne opowieści. Jaką? Zdradził wszystko na swoim Instagramie, publikując piękne zdjęcie z chłopcami i wieczorną lekturą:

Nareszcie pod nasz dach trafiła książka i dla dziewczynek, i dla chłopców 🙂 Czytamy i inspirujemy się historiami tych wyjątkowych bohaterek i bohaterów, „Opowieści dla chłopców którzy chcą być wyjątkowi” Świetny zbiór historii znanych i mniej znanych mężczyzn z przeszłości i współczesności, którzy odważyli się obalić stereotypy, by zmienić świat na lepsze poprzez wrażliwość, pomysłowość i wiarę w siebie. Polecam wszystkim rodzicom do czytania swoim pociechom.

A wy? Czytacie swoim dzieciom? 😉

Zobacz: Oliwia Bieniuk zagrała w filmie! Nastolatka idzie w ślady Anny Przybylskiej! [WIDEO]

Zobacz: Szymon Bieniuk pochwalił się dziewczyną na Instagramie! 9-letni syn Anny Przybylskiej okazał się wielkim romantykiem!

Zobacz: Jarosław Bieniuk sprzedaje apartament po Annie Przybylskiej! Nowy właściciel zamieszka w niezłych luksusach!


Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk – Wielki mecz WOŚP - TVN

Oliwia, Szymon i Jan Bieniuk – Wielki mecz WOŚP - TVN

Jarosław Bieniuk z dziećmi: Oliwia, Szymon i Jan – Wielki mecz WOŚP - TVN

Jarosław Bieniuk z dziećmi: Oliwia, Szymon i Jan – Wielki mecz WOŚP - TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×