Szukaj

Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak gwiazdy! Nie uwierzycie gdzie spędzili weekend

Jarosław Bieniuk dzieci

Jarosław Bieniuk dzieci

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci do SPA

Jarosław Bieniuk traktuje swoje dzieci jak najprawdziwsze gwiazdy. Były piłkarz zabrał córkę i synów w góry na ferie zimowe i dbał o to by nie brakowało im atrakcji. Zafundował im nawet pobyt w SPA i pokazał kapitalne zdjęcie całej trójki! Jak wyglądali? Zobaczcie sami!

Trzeba przyznać, że dzieci Jarosława Bieniuka naprawdę nie mają na co narzekać. Były piłkarz i partner Anny Przybylskiej, która odeszła od nas kilka lat temu, niemal staje na głowie by jego pociechy były zadowolone. Z wywiadów, których udziela na temat dzieci wynika, że jest ojcem dość wymagającym i ceniącym konsekwencję, nakłania również dzieci do sportu i dba, by nie marnowały zbyt dużo czasu przed komputerem. Z drugiej strony, co doskonale widać na jego Instagramie, uwielbia je też rozpieszczać. Wystarczy spojrzeć gdzie wybrali się na ferie zimowe!

Kilka dni temu Jarosław zabrał swoją gromadkę w góry. Oliwia Bieniuk i jej młodsi bracia mieli okazję zakosztować ferii zimowych w prawdziwie zimowych krajobrazach, a nie w zabłoconym mieście, co samo w sobie jest ogromną frajdą. Bieniuk pilnował jednak, by nie nudzili się ani trochę Zabrał ich nawet na kulig, a pod koniec bajkowego wyjazd wszyscy udali się jeszcze do SPA, by wypocząć po tym aktywnym tygodniu. 😉

Takim to dobrze!

Oliwia Bieniuk ścięła włosy i jest jeszcze śliczniejsza! Córka Ani Przybylskiej pochwaliła się metamorfozą

Oliwia Bieniuk przeszła metamorfozę! Bardzo odchudzona córka Anny Przybylskiej wygląda niepokojąco!

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacji do Turcji. Zwiedzili razem ulubione miejsca Anny Przybylskiej


Jarosław Bieniuk zabrał dzieci do SPA

Jarosław Bieniuk zabrał dzieci do SPA

Jarosław Bieniuk - WOŚP 2019

Jarosław Bieniuk - WOŚP 2019

Jarosław Bieniuk ferie dzieci

Jarosław Bieniuk ferie dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×