Jarosław Bieniuk pozbył się cennej pamiątki po Ani Przybylskiej. Nie zrobiłby tego, gdyby nie nowe okoliczności

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk ogłosił, że pozbył się ważnej pamiątki po zmarłej ukochanej, Annie Przybylskiej. Nie zrobił tego bez powodu. O jaki przedmiot chodzi?

Ex-piłkarz Jarosław Bieniuk był wieloletnim partnerem aktorki Anny Przybylskiej. Nigdy nie zdecydowali się zalegalizować swojego związku, ale i tak założyli piękną rodzinę. Para doczekała się trojga dzieci. Razem wychowywali 19-letnią dzisiaj Oliwię, 16-letniego Szymona i 11-letniego Jasia. Niestety szczęście rodziny przerwała choroba mamy. Diagnoza wykazała, że aktorka ma nowotwór trzustki. Przybylska pożegnała się ze światem doczesnym w 2014 roku, co podłamało nie tylko najbliższych, ale również tysiące fanów.

Zarówno fani, jak i bliscy Anny, niecierpliwie czekali na jakąś formę upamiętnienia wielkiej artystki. Już niedługo to nastąpi, albowiem w październiku premierę będzie miał film dokumentalny, Ania, którego widzowie zobaczą m.in. niepublikowane dotychczas materiały archiwalne rodziny Bieniuków. W tworzeniu obrazu uczestniczył m.in. sam Jarosław.

Jarosław Bieniuk pozbywa się pamiątki związanej z Przybylską

Teraz, jak sam poinformował, postanowił pozbyć się ważnej pamiątki związanej z kręceniem filmu, a mianowicie klapsa, wykorzystywanego do identyfikacji kolejnych ujęć.

Klaps – urządzenie wykorzystywane przy kręceniu filmu, umożliwiające identyfikację kolejnych ujęć filmu i ich ewentualnych powtórzeń (dubli) oraz synchronizację obrazu i dźwięku – zaczął swój wpis na Instagramie, do którego dodał krótkie wideo z widocznym przedmiotem.

Następnie dokładnie sprecyzował, co zamierza zrobić z przedmiotem, tłumacząc, że wystawi go na aukcji charytatywnej na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej:

Ten klaps jest szczególny i ważny , ponieważ pochodzi z filmu dokumentalnego „Ania” i jest przeznaczony na licytacje
podczas „XI Balu z Sercem” ,który organizowany jest przez @fundacjahospicyjna. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na budowę Centrum Opieki Wytchnieniowej.

Wspomniana impreza odbyła się wczoraj, co oznacza, że najprawdopodobniej ta cenna pamiątka znalazła już nowego nabywcę, a pieniądze z transakcji zasilą budżet nowej instytucji. Co myślicie na temat tego gestu Jarosława? My jesteśmy pod wrażeniem! Brawo.


Klaps wystawiony na licytację przez Bieniuka

Klaps wystawiony na licytację przez Bieniuka

Klaps wystawiony na licytację przez Bieniuka

Klaps wystawiony na licytację przez Bieniuka

Anna Przybylska w reklamie Garnier

Anna Przybylska w reklamie Garnier

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×