Jarosław Bieniuk walczy o sprawiedliwość na rozprawie sądowej. Padły poruszające słowa

Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk oskarżony o udostępnienie narkotyków dwóm osobom, stawił się dziś w sądzie. Na miejscu zabrakło jednak jego oskarżycielki. Sprawa z Sylwią Sz. cały czas ciągnie się za byłym piłkarzem Lechii Gdańsk.

W 2019 roku Jarosław Bieniuk został oskarżony przez 29-letnią Sylwię Sz. o brutalny gwałt! Piłkarzowi nie postawiono jednak zarzutów. Od początku utrzymywał, że jest niewinny. Pojawiły się jednak podejrzenia, że były obrońca Lechii Gdańsk przekazał narkotyki dwóm osobom – w tym wspomnianej Sylwii.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie dał podstaw do przedstawienia mężczyźnie zarzutu doprowadzenia pokrzywdzonej do obcowania płciowego – mówiła wtedy serwisowi SportoweFakty Grażyna Wawryniuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Zobacz też: Martyna Gliwńska pokazała ogromny brzuszek ciążowy. Jarosław Bieniuk lada dzień zostanie ojcem

Sprawa Jarosława Bieniuka ruszyła

Tymczasem dziś ruszyła rozprawa sądowa w „narkotykowym” temacie. Jarosław Bieniuk stawił się w sopockim Sądzie Rejonowym. Wiadomo, że grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Jaki będzie finał? Prawnik Bieniuka przekazał poruszające słowa.

Mój klient jest niewinny i nie będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Rozprawa ma szersze tło i nie chcemy naruszać niczyjej prywatności – zapewnia obrońca Jarosława Bieniuka.

Sprawa została jednak wyłączona z jawności. O wyroku sądu dowiemy się, gdy oficjalnie poinformuje o tym prokurator.

Pan Jarosław Bieniuk jest niewinny. Żadnych innych komentarzy w tej sprawie nie będzie – powiedział dziennikarzom jeden z obrońców piłkarza, Dariusz Makowski.

O jakie substancje dokładnie chodzi? To także jest tajne. Wiadomo jednak, że Sylwia Sz. którą powołano na świadka, nie zjawiła się dziś w sądzie. Czy to dlatego, że ma coś do ukrycia? Może boi się, że jej kłamstwa kolejny raz ujrzą światło dzienne? Kamienna twarz Jarosława Bieniuka daje nam nadzieję na to, że i ta sprawa skończy się uniewinnieniem.

Piłkarz jest ojcem trójki dzieci. Oliwia Bieniuk w tym roku skończy 18 lat. Dziewczynka ma dwóch młodszych braci. Szymona (14l.) i Janka (9l.). Dzieci z pewnością trzymają kciuki i wierzą w niewinność ojca – tak samo jak my. 🙂

Zobacz jeszcze: Poruszający moment na studniówce Oliwii Bieniuk. Córka Anny Przybylskiej nie mogła powstrzymać łez

Przypominamy, że piłkarz lada moment zostanie ojcem po raz czwarty. Martyna Gliwińska termin porodu ma wyznaczony na przełomie lutego i marca.


Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk w sądzie

Jarosław Bieniuk w sądzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×