Jarosław Bieniuk świętuje 19. urodziny Oliwii i wytyka jej niedoskonałości. Długo nie czekaliśmy na reakcję jubilatki

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk

Jarosław Bieniuk na Instagramie uczcił 19. urodziny córki. Udostępnił archiwalne zdjęcie Oliwii, w którego opisie wytknął jej niedoskonałości. Co na to jubilatka?

Oliwia Bieniuk, odkąd rozpoczęła swoją przygodę z show-biznesem, może liczyć na wsparcie bliskich. W tym m.in. na swojego ojca, Jarosława, który od kilku tygodni regularnie przyjeżdża do Warszawy. Dopinguje córkę w programie Taniec z gwiazdami i trzyma kciuki, by osiągnęła jak najlepszy wynik.

Jarosław Bieniuk co jakiś czas wypowiada się na temat 19-latki. Tak jak niedawno, gdy podczas tanecznego show ujawnił, że Oliwia w ostatnim czasie bardzo dojrzała:

No tutaj padło słowo samodzielność kilka razy. Ja to widzę po mojej córce, że z każdym odcinkiem dojrzewa jako osoba, jako tancerka. Dzisiaj też zobaczyłem taką prawdziwą kobiecość w niej, a nie taką młodą i niewinną dziewczynkę. Wzruszyłem się, bo przez te siedem tygodni myślę, że dojrzała naprawdę.

Jarosław Bieniuk uczcił 19. urodziny Oliwii Bieniuk. W jaki sposób?

W poniedziałek Oliwia Bieniuk świętowała 19. urodziny. Jak zdradziła na Instagramie, od samego rana nie obyło się bez przygód. W drodze do studia Tańca z gwiazdami, gdzie wieczorem zawalczy o awans do finału, spotkała ją przykra niespodzianka:

Jadę do studia jak co poniedziałek, bo dziś @tanieczgwiazdami. Dzisiaj są moje urodziny, a ja już zdążyłam rano opryskać ludzi w windzie sokiem pomarańczowym, cała się oblać też przy okazji, więc witam was kochani – zdradziła Oliwia Bieniuk.

Z pewnością dzień umilił jej wpis, który na Instagramie opublikował jej ojciec Jarosław Bieniuk. Pokazał archiwalne zdjęcie córki, w którego opisie złożył życzenia i zażartował z jej niedoskonałości:

Oliwko „Dziecko moje!” Poznaliśmy się 18 października w 2002 roku w Poznaniu na ul. Polnej. Przedstawił nas sobie doktor Ratajczak, świetny ginekolog położnik. Pamiętam, że od początku byłaś niepunktualna i pełna energii, słychać Cię było w całym szpitalu. Wszystkiego najlepszego z okazji 19 urodzin!! Powodzenia dzisiaj w @tanieczgwiazdami !!!

Oliwia Bieniuk nie pozostawiła tego wpisu bez reakcji. Dodała krótki komentarz, w którym podziękowała ojcu:

Kocham cię! dziękuje.

Zdjęcie, które Jarosław opublikował na swoim profilu, znajdziecie w galerii.


Jarosław Bieniuk uczcił 19. urodziny Oliwii Bieniuk

Jarosław Bieniuk uczcił 19. urodziny Oliwii Bieniuk

Oliwia Bieniuk i jej przykra niespodzianka w dniu urodzin

Oliwia Bieniuk i jej przykra niespodzianka w dniu urodzin

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×