Jarosław Bieniuk z byłą i obecną partnerką świętują roczek synka. Wnętrza mieszkania to kwintesencja elegancji

Jarosław Bieniuk - urodziny Kazia

Jarosław Bieniuk - urodziny Kazia

Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny najmłodszego syna w towarzystwie jego mamy, Martyny Gliwińskiej i obecnej partnerki – Zuzanny Pactwy. Wygląda na to, że się świetnie dogadują. Zobaczcie zdjęcia.

Synek Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka obchodzi pierwsze urodziny. Kazik pięknie się rozwija, a zdjęciami z wyjątkowego dnia podzieliła się dumna mama i… Zuzanna Pactwa. Nie zabrakło tortu, pyszności na stole i gromkiego Sto lat!

Wygląda na to, że były piłkarz i jego partnerki – była i obecna dobrze się dogadują.

Jarosław Bieniuk świętuje 1. urodziny synka

Martyna Gliwińska nie ukrywa, że wiadomość o dziecku spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Ciąża wywróciła jej świat do góry nogami, a do tego dochodził stres związany z niepewnością co do przyszłości związku z ojcem malucha, Jarosławem Bieniukiem.

Chociaż obecnie projektantka cieszy się każdym dniem z synkiem i świetnie odnalazła się w roli mamy, to nie zawsze było tak kolorowo. Gdy dowiedziała się o nieplanowanej ciąży, nie wiedziała, jak zareagować:

Czuję, że chce to napisać i może co poniektórych tym oświecę. Mam taką nadzieję. Gdy latem zeszłego roku dowiedziałam się, że jestem w NIEPLANOWANEJ ciąży, mój świat wywrócił się do góry nogami. Spotykałam się wtedy z radami „lepiej usuń”. Wiadomo… Nie będę tego komentować…

Martyna była przerażona tym, co ją może czekać. Niepewna przyszłość mocno ją stresowała. Chociaż ciąża była dla niej koszmarem, przetrwała wszystko, a poród okazał się wybawieniem, bo jak tylko zobaczyła Kazika, to wszystko się poukładało. Jak się okazuje, również relacje z jego tatą są obecnie bardzo dobre.

Wygląda na to, że Gliwińska nie ma problemu, żeby spędzać czas w towarzystwie nowej partnerki Bieniuka – Zuzanny Pactwy. Były piłkarz spotyka się z nią już od kilku miesięcy. Relacja jest bardzo poważna, bo Jarosław przedstawił ją swoim dzieciom, razem spędzali urlop w Alpach, a niedawno wspierał modelkę, kiedy prezentowała swoja najnowszą kolekcję ubrań.

Pojawiła się z nim także na pierwszych urodzinach Kazika. Relacja z imprezy znalazła się na Instagramie Martyny. Był piękny tort, zimne ognie oraz gromkie Sto lat dla solenizanta. Nie zabrakło także przyrodniego rodzeństwa, które świętowało roczek braciszka.

Mogliśmy przy okazji podziwiać eleganckie wnętrza mieszkania Gliwińskiej. Widać rękę projektantki wnętrz.


Jarosław Bieniuk - świętuje urodziny Kazia

Jarosław Bieniuk - świętuje urodziny Kazia

Jarosław Bieniuk - świętuje urodziny Kazia

Jarosław Bieniuk - świętuje urodziny Kazia

Jarosław Bieniuk - świętuje urodziny Kazia

Jarosław Bieniuk - świętuje urodziny Kazia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×