Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk w potrzasku! Kolejna kobieta oskarża byłego piłkarza o brutalny gwałt! Jest komentarz Bieniuka!

Jarosław Bieniuk w potrzasku! Kolejna kobieta oskarża byłego piłkarza o brutalny gwałt! Jest komentarz Bieniuka!

jarosław bieniuk

Jeszcze nie ucichła afera związana z zatrzymaniem Jarosława Bieniuka, który został posądzony przez swoją znajomą o gwałt. W ostatnim czasie kolejna kobieta twierdzi, że były partner Anny Przybylskiej dopuścił się na niej brutalnej przemocy seksualnej! Co na to Jarek Bieniuk?

Wirtualna Polska

16 kwietnia Jarosław Bieniuk został zatrzymany przez sopocką policję pod zarzutem dokonania brutalnego gwałtu i posiadania narkotyków. Bieniuk spędził noc w areszcie, a następnie usłyszał zarzut dotyczący udostępnienia środków odurzających. Po tym szokującym wydarzeniu, były piłkarz wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że oczywiście jest niewinny. Wiadomo jednak, że żadnej winy Bieniukowi jeszcze nie udowodniono, w jego sprawie nadal toczy się postępowanie, jednak poszkodowana kobieta, którą jest modelka – Sylwia Sz., bez ogródek wyjawiła przebieg całego spotkania z Bieniukiem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Do spotkania doszło w jednym z hoteli w Sopocie, w którym to Bieniuk z Sylwią spędzili noc. Informacje, które ostatnio wyjawiła kobieta są szokujące, w rozmowie z portalem wp.pl poszkodowana wszystko zrelacjonowała z najdrobniejszymi szczegółami. Modelka usilnie twierdzi, że podczas randki z Bieniukiem miało dojść do brutalnego gwałtu.

Próbowałam się wyrywać, krzyczałam. A potem nie miałam siły. Jak miałam się bronić, kiedy miałam związane ręce i zaklejoną buzię? Co mogłam zrobić? Dopóki mi nie zakleił buzi, krzyczałam. Gdy pukali z sąsiedniego pokoju, po prostu mnie przydusił. Myślałam, że mnie zabije. Bałam się, że się uduszę. Potem to trwało z 2-3 godziny. Czułam się jak mięso – powiedziała Sylwia Sz.

Modelka dodała, że wróciła do domu bez bielizny, w koszulce Jarosława Bieniuka. Modelka oznajmiła, że po zgłoszeniu gwałtu, wylała się na nią fala niewyobrażalnego hejtu. Na szczęście rzekoma ofiara gwałtu, ma wielkie wsparcie w swojej rodzinie, jak również u kobiet, które miały przeżyć podobne traumatyczne wydarzenia. Sylwia Sz, w rozmowie z portalem wyjawił, że po zdarzeniu skontaktowała się z nią inna kobieta, która twierdzi, że również jest ofiarą gwałtu dokonanego przez Bieniuka! 

Napisała też do mnie jedna dziewczyna, która twierdzi, że została przez niego skrzywdzona – zdradziła Sylwia Sz.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po tej sensacyjnej informacji Fakt24.pl, dotarł do kolejnej kobiety, która oskarża byłego sportowca o gwałt. Rzekoma ofiara Bieniuka  stwierdziła stanowczo, że piłkarza spotkała trzy lata temu w jednym z klubów w Sopocie. Do napaści seksualnej miało dojść w toalecie lokalu!

Jarek robił sobie kreskę z jakiegoś narkotyku. Zaczęłam z nim rozmawiać. Powiedział: „Chodź, chodź!” i zatrzasnął drzwi. Chyba po prostu się przestraszył, że ktoś wejdzie. Zapytał, czy chcę wziąć narkotyk. Odpowiedziałam, że nie i zaczęliśmy rozmawiać ze sobą. Był dla mnie bardzo miły. W pewnym momencie wciągnął kreskę i wtedy, jakby w niego diabeł wstąpił. Złapał mnie za włosy, zaczął ściągać spodnie i wyjmować swoje przyrodzenie. Powiedział, żebym mu zrobiła, cytuję: „loda”. Przestraszyłam się i odepchnęłam go. Powiedziałam: „Puść mnie, co ty robisz?!”. Wtedy złapał mnie za twarz i próbował mi wepchnąć język w usta. Jakoś się wyrwałam, uderzyłam nogą w drzwi i wyszłam z toalety. Na zewnątrz zobaczyłam jeszcze jego dziewczynę Martynę, patrzyła na mnie – wyznaje kobieta.

Szokujące oskarżenia kolejnej kobiety skomentował pełnomocniczka Jarosława Bieniuka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pan Jarosław absolutnie neguje, aby przytoczona sytuacja miała mieć miejsce i jest zszokowany tymi zarzutami. Dodatkowo wskazuje, że w klubie Ego bywał wielokrotnie, więc potencjalny wybór miejsca, co do którego padają nowe oskarżenia może nie być przypadkowy. Jednocześnie proszę zwrócić uwagę, iż często w sprawach, w których jedna ze stron jest osobą medialną, z czasem pojawiają się kolejne rzekome pokrzywdzone na fali popularności tematu – brzmi komentarz mecenas Olgi Jędraszko.

Sprawa Jarosława Bieniuka nabiera zatem poważnego brzmienia. Czy były partner Anny Przybylskiej, pozornie przykładny ojciec trójki cudownych dzieci może mieć dwa oblicza?

Wirtualna Polska

Jak myślicie?

 

Jarosław Bieniuk straci fortunę przez fałszywe zarzuty? Specjalista od marketingu nie ma wątpliwości

Jarosław Bieniuk przerywa milczenie. Udzielił wywiadu w Dzień Dobry TVN: “Tak, spotkaliśmy się tej nocy”. Co jeszcze powiedział?

Jak imprezuje Jarosław Bieniuk? Znajomy ujawnił kulisy: “Zawsze scenariusz był podobny”

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 


Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Jarosław B.

Jarosław B.

Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×