Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie metamorfozy. To zmiana o 180 stopni

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk pochwalił się zdjęciem metamorfozy. Niesamowita przemiana robi wrażenie.

Jarosław Bieniuk, były piłkarz, grał na pozycji obrońcy w reprezentacji Polski (osiem występów), Lechii Gdańsk, Amice Wronki, Widzewie Łódź i w Lechii Gdańsk. Dla większości obserwatorów były sportowiec jest jednak najbardziej znany z długoletniego związku z nieżyjącą już aktorką Anną Przybylską. Para miała razem troje dzieci – Oliwię, Szymona i Jana.

O Oliwii Bieniuk jest teraz głośno za sprawą jej udziału w 12. edycji Tańca z gwiazdami. Nastolatka bierze udział w treningach pod bacznym okiem profesjonalnego tancerza Michała Bartkiewicza. Niestety, ale jej tańce nie cieszą się popularnością wśród członków jury. Po jednym z występów jurorzy skrytykowali jej taniec. Córka Przybylskiej nie zamierza się jednak zatrzymywać.

Noty jurorów były moim zdaniem zbyt surowe. Było mi bardzo przykro i smutno po tych niskich ocenach i słowach, które usłyszałam. Jednak po tej krytyce mocno wzięłam się w garść i jeszcze bardziej zmobilizowałam do pracy. Na kolejnych treningach dawałam z siebie wszystko i nie miałam dla siebie żadnej taryfy ulgowej. Jestem ambitną dziewczyną, a niepowodzenia tylko dodają mi sił. Kiedy słyszę, że zrobiłam coś źle, nie załamuję się, tylko biorę do ciężkiej pracy – wyznała dziennikarzom Faktu.

Także jej rozpoznawalny tata nie daje o sobie zapomnieć. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się zdjęciami z niemal każdego dnia. Ostatnio pokazał pewną metamorfozę.

Jarosław Bieniuk pokazuje metamorfozę. Na czym polega zmiana?

Tym razem były piłkarz zamieścił zdjęcie typu „przed” i „po”. Widać na nim jego uroczego psa rasy shih-tzu. Psiak pozbył się długiej sierści, stracił grzywkę, brodę i włosy. Z transformacją zwierzaka możecie się zapoznać w naszej galerii.

Uroczy shih-tzu towarzyszy rodzinie już od początku 2016 roku. Dlaczego Jarosław Bieniuk wybrał akurat tę rasę? Być może, dlatego że jest ona uznawana za tą, która najlepiej odnajduje się wśród dzieci.

Shih tzu jest psem niezależnym, towarzyskim i wesołym. Nie przejawia skłonności do włóczęgostwa. Nadaje się do hodowania w rodzinie z dziećmi, toleruje inne zwierzęta domowe, a jego charakter przeważnie dostosowuje się do trybu życia rodziny. Lubi spacery i zabawy ruchowe z udziałem innych domowników. Shih tzu jest rasą, która lubi spać, więc jest mało prawdopodobne, że będzie niszczył rzeczy z powodu nudy gdy zostanie sam, jednak jak każdy pies lubi mieć bliski kontakt z właścicielem – czytamy na łamach Wikipedii.

Przeciętna długość życia psa tego typu to od 10 do 20 lat. Pieski są niestety podatne na choroby serca, niewydolność nerek, udar cieplny, zwężenie nozdrzy, niedoczynność nadnerczy i wiele innych jednostek chorobowych.


Transformacja psa. Zdjęcie z InstaStories Jarosława Bieniuka

Transformacja psa. Zdjęcie z InstaStories Jarosława Bieniuka

Szymon Bieniuk i Jarosław Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Szymon Bieniuk i Jarosław Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Szymon Bieniuk i Jarosław Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Szymon Bieniuk i Jarosław Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×