Jarosław Bieniuk pokazał grób Anny Przybylskiej. 1 listopada mogiłę dosłownie przykryły kwiaty i znicze

Jarosław Bieniuk pokazał grób Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk pokazał grób Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk 1 listopada pokazał na Instagramie, jak wygląda grób Anny Przybylskiej w tym szczególnym dniu. Nie ma wątpliwości, że fani pamiętają i nadal kochają aktorkę. Widok wyciska łzy.

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku po długiej i wyczerpującej walce z rakiem. We wspomnieniach rodziny wciąż pozostaje piękna, żywa i odważna. Aktorka zostawiła po sobie pokaźny dorobek artystyczny, troje wspaniałych dzieci i Jarosława Bieniuka, który wciąż nie może do końca otrząsnąć się po jej śmierci.

Ułożył sobie życie na nowo, zajął się świetnie Oliwią, Szymonem i Janem, ale nigdy nie zapomina o matce swoich dzieci. 1 listopada opublikował zdjęcie jej grobu. Nie tylko on ma Anię głęboko w sercu.

Jarosław Bieniuk pokazał grób Ani Przybylskiej 1 listopada

Jarosław Bieniu po śmierci Anny Przybylskiej musiał zmierzyć się z ogromną tragedią nie tylko swoją, ale też trojga dzieci. W wywiadzie dla Vivy! wyznał, że odejście Ani było dla niego potężnym wstrząsem:

Szczerze mówiąc te dni po śmierci Ani uciekły mi z pamięci. W głowie, na moim prywatnym, wewnętrznym dysku powstała czarna dziura, której już nigdy nie zapełnię. Nie wiem co wtedy robiłem, o czym myślałem. Nagle znalazłem się jakby w innym świecie. Nie chcę wracać do czasu choroby Ani, bo było to najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu. Chcę pamiętać Anię z naszych szczęśliwych lat, kiedy żartowaliśmy, bawiliśmy się, rodziliśmy dzieci. Piękną, roześmianą, czułą, spełnioną…  – mówił łamiącym się głosem.

Choć mijają lata, fani nie zapominają o Annie i regularnie odwiedzają jej grób, który – niezależnie od pory roku – zawsze tonie w kwiatach. Kiedy nadchodzi listopad, miejsce aż płonie od zniczy. Na Instagramie Jarosław Bieniuk pokazał, jak wygląda miejsce spoczynku matki jego dzieci 1 listopada. Ten widok porusza.

Jak trafić na grób Anny Przybylskiej?

Anna Przybylska została pochowana w rodzinnej Gdyni. W nadmorskiej dzielnicy miasta, na Oksywiu, znajduje się cmentarz pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Nad nim wyrasta trzynastowieczny kościół, który sprawia wrażenie, jakby czuwał nad tym najstarszym miejscem pochówku w mieście. By dotrzeć do grobu aktorki, trzeba wejść bramą  od ulicy Arciszewskiej. Spoczywa razem ze swoim ojcem, Bogdanem Przybylskim w drugiej alei od wejścia.


Jarosław Bieniuk pokazał grób Anny Przybylskiej 1 listopada 2021

Jarosław Bieniuk pokazał grób Anny Przybylskiej 1 listopada 2021

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Grób Anny Przybylskiej

Komentarze

 • Gość pisze:

  To że nie był mężem śp ani to nie znaczy nic ważne się kochali to nie jest lansowanie ludzie ja kochali i to z tego wynika

 • Gość pisze:

  To jest przykre czy ta rodznka przestanie juz ja osobiscie nie moge juz na nich patrzec,Zastanawiam sie czy u was jest taka bieda ze zarabiacie na zmarlej dajcie juz spokoj. Panie Bieniuk pan tak na marginesie byl obca osba dla sp.A ni PRZYBYLSKIEJ bo nie byl pan mezem jej.

 • Gość iza pisze:

  Rodzino! Przestańcie się lansować na zmarłych, oni może nie życzyłby sobie tego rodzaju zachowań. Każdy ma zmarłych bliskich, więc niech odpoczywają w pokoju wiecznym.

  • Gość pisze:

   Bez przesady z tym lansem. Ludzie są ciągle ciekawi, dziennikarze zadają pytania. Ma ich zbyć?

  • Gość pisze:

   Do gość Iza Proszę dać rodzinie spokój. Nikt się nie lansuje. Sami robicie zdjęcia.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×