Szukaj

Tak Bieniuk z dziećmi przystroili dom na Halloween. Dekoracje jak z amerykańskich filmów

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Jarosław Bieniuk postanowił ozdobić swój dom na Halloween. Przed drzwiami znalazło się sporo pięknych dekoracji. Uwagę przykuwa zwłaszcza jedna dynia. To symboliczny gest z jego strony.

Halloween to święto, które przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych w latach 90. Obchodzone jest 31 października w wielu krajach na świecie, ale to właśnie Amerykanie bawią się tego dnia najbardziej hucznie. Mimo tego, że nie jest to oficjalny urzędowy dzień świąteczny, to cieszy się w USA największą popularnością zaraz po Bożym Narodzeniu i święcie Dziękczynienia. Związane jest z nim wiele tradycji. Młodzież i dzieci w tym dniu organizują huczne zabawy i przebierają się w najróżniejsze kostiumy. Największą atrakcją tego dnia jest odwiedzanie okolicznych mieszkańców, którzy częstują przebierańców słodyczami.

W Polsce ten dzień z każdym roku zyskuje coraz większe grono zwolenników. Urządzane są zabawy dla dzieci, a najmłodsi chętnie wędrują po domach z pojemnikami na słodkie przysmaki. Polacy wzorem Amerykanów zaczęli także przystrajać swoje domy. Głównymi symbolami tego dnia jest wydrążona i podświetlona dynia z wyszczerbionymi zębami lub zawadiackim uśmiechem. Mile widziane są także mumie, pajęczyny, nietoperze, czarownice, zombie czy czarne koty. Swój dom na Halloween w iście amerykańskim stylu przystroił Jarosław Bieniuk.

Jarosław Bieniuk pokazał dom na Halloween. Co za dekoracje!

Jarosław Bieniuk również hucznie obchodzi Halloween. Piłkarz, ku uciesze swoich dzieci, postanowił pięknie ozdobić swój dom. Przypomnijmy, że wychowuje 18-letnią Oliwię, 14-letniego Szymona i 9-letniego Jana. Ma on także 7-miesięcznego syna Kazimierza ze związku z Martyną Gliwińską.

Bieniuk zdecydował, że przed drzwiami wejściowymi ustawi całą masę upiornych dyń. Na zdjęciu, które udostępnił na swoim Instastory widzimy kilka różnej wielkości warzyw wydrążonych w przeróżne miny i kształty. Oczywiście każda z nich jest podświetlona.

Naszą uwagę zwróciła szczególnie jedna z dyń, która znajduje się w centralnym punkcie. Jest na niej wydrążony znak błyskawicy, czyli symbol Strajku Kobiet. W ten sposób Bieniuk pokazał swoje wsparcie dla protestujących, którzy już od kilku dni walczą o swoje prawa na ulicach polskich miast.


Jarosław Bieniuk ozdobił dom na Halloween

Jarosław Bieniuk ozdobił dom na Halloween

Jarosław Bieniuk z synami i Oliwią - pierwsze zdjęcie z Kazikiem

Jarosław Bieniuk z synami i Oliwią - pierwsze zdjęcie z Kazikiem

Jarosław Bieniuk odprowadził synów Jana i Szymona do szkoły

Jarosław Bieniuk odprowadził synów Jana i Szymona do szkoły

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Super pomysł moje wnuki też stroją dom dyniami i się świetnie bawią Życzę zdrówka i dobrej zabawy.Zycie jest zbyt krótkie, żeby się przejmować wypowiedziami stetryczalych bab.bUla

 • Elżbieta Suwała pisze:

  Panie Jarku,
  uważałam Pana za wspaniałego człowieka, idealnego ojca, do czasu incydentu w Sopocie. Nie wyobrażam sobie, jak kochający ojciec mógł zrobić dzieciom taką przykrość, one tyle przeżyły, miały w Panu jedyne oparcie i jednej chwili Pan to zniszczył, odsłonił swoją niechlubną twarz i widzę, że to się ciągnie dalej. Halloween, to pogański zwyczaj i wychowanie dzieci w duchu wartości chrześcijańskich, jest tego zaprzeczeniem, powinno się ostrzegać dzieci, przed, a nie małpować zachód i ku radości dzieci urządzać pogańskie dekoracje domu. Czy Pan chce zagłuszyć sumieniem zatruwaniem zdrowych jeszcze umysłów własnych dzieci, czy mało zła, które Pan wyrządził, zamiast opamiętania, pogrąża się jeszcze bardziej w nieprawości? Pozdrawiam i życzę Miłosierdzia Bożego.

 • Mmmm pisze:

  …..ale wydarzenie, no i mamy celebrytów

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×