Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Ani Przybylskiej. „Trzymałem ją za rękę”. Wspomnienie tych chwil wyciska łzy

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk wspomina ostatnie minuty z Anią Przybylską. Był przy niej gdy odchodziła. To, co powiedział, wyciska morze łez.

Anna Przybylska osiem lat temu przegrała walkę z nowotworem. Aktorka po tym, jak usłyszała druzgocącą diagnozę, heroicznie walczyła o życie. Poddała się operacji i mocno wierzyła w to, że pokona chorobę. Tak się jednak nie stało, a jej odejście pogrążyło w żałobie nie tylko najbliższą rodzinę, ale też fanów. Ania do dzisiaj żyje w ich pamięci, a przypominają o niej role w filmach i serialach.

W ósmą rocznicę jej śmierci premierę będzie miał film dokumentalny Ania. Będziemy mogli zobaczyć materiały z domowego archiwum rodziny aktorki przeplatane ze wspomnieniami bliskich:

Teraz odnoszę takie wrażenie, że ona zaprosiła mnie na film, ja na ten film poszłam i go zobaczyłam, a ona za chwilę wróci, przyjedzie do nas. Tam jest cała Ania moja ukochana szalona Ania: uśmiechnięta, życzliwa dla ludzi i rodziny – powiedziała w Fakcie Krystyna Przybylska.

Jarosław Bieniuk o ostatnich chwilach Ani Przybylskiej

Anna Przybylska przez kilkanaście lat związana była z Jarosławem Bieniukiem. Aktorka i piłkarz doczekali się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali Oliwię, Szymona i Jasia. Zdawali się idealnie dobraną parą, ale nigdy nie podjęli decyzji o ślubie. W wywiadzie dla Vivy! siostra gwiazdy zdradziła, że Ania miała to w planach.

Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani. I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: „Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku”. Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą – zdradziła w wywiadzie dla Vivy! Agnieszka Kubera.

W tej samej rozmowie piłkarz wspomniał także o ostatnich chwilach Ani. Czuwał przy niej do samego końca i trzymał za rękę, gdy odchodziła. Te trudne przeżycia nieustannie do niego wracają.

To już zostaje w człowieku do końca życia. I ten krzyż będę dźwigał aż do mojej śmierci. Nie można skasować z pamięci jak z komputera tych ostatnich godzin, gdy odchodziła, a ja trzymałem ją za rękę. Wszystko do mnie wraca – powiedział Jarek Bieniuk w Vivie!

Bliscy aktorki po raz kolejny mierzą się z najtrudniejszym momentem w ich życiu. Wszystko przez film o Ani, w którym pojawiła się cała rodzina. Jest on jednak piękną pamiątką po aktorce i podsumowaniem wspomnień, które po niej pozostały.


Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×