Szukaj

Jarosław Bieniuk wrócił do pracy po kwietniowej aferze. Czym się teraz zajmuje?

Ostatnie miesiące dla Jarosława Bieniuka były wyjątkowo burzliwe. Światło dzienne ujrzała afera o rzekomym gwałcie Sylwii Sz. Dopiero teraz sportowiec wraca na murawę. Poznaj szczegóły!
Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jeśli śledzicie prasę lub portale internetowe z pewnością nie przeoczyliście głośnej sprawy sprzed kilku miesięcy. W kwietniu br. Sylwia Sz. oskarżyła Jarosława Bieniuka o brutalny gwałt! Okazało się jednak, że jej oskarżenia mijają się z prawdą. Sportowiec został oczyszczony z zarzutów, ale postawiono mu kolejny – o udostępnianie narkotyków osobom trzecim.

Zobacz: Jarosław Bieniuk zgwałcił Sylwię Sz.? Wyniki obdukcji modelki rzucają nowe światło na sprawę

Minęło kilka miesięcy. I choć wyrok sądu w tej sprawie jeszcze nie zapadł, to Bieniuk już wraca do normalnego życia. Jak donosi dzisiejszy Super Express, Jarosław od kilkunastu dni pracuje w Lechii Gdańsk. Mężczyzna poszedł na płaty urlop, gdy tylko wybuchła afera. Nie chciał narażać klubu na negatywne komentarze.

Pragniemy podkreślić w tym miejscu, że nie oznacza to zakończenia współpracy z Jarosławem Bieniukiem, nieprzerwanie związanym z naszym klubem od niemal 10 lat – brzmiało jakiś czas temu oświadczenie Legii Gdańsk.

I stało się. Jarosław Bieniuk wrócił na murawę. Czym się zajmuje? Jest asystentem głównego trenera i w tym sezonie będzie odpowiadał za przygotowanie linii defensywnej drużyny.

Zobacz: Oliwia Bieniuk imprezuje na całego z przystojnym pasierbem Natalii Siwiec! Jarosław Bieniuk może być zaskoczony!

Koledzy tym serdeczniej go powitali, że Bieniuk cieszył się nieskazitelną opinią współpracowników – informował już jakiś czas tygodnik Na żywo.

Jedno jest pewne. Teraz były partner Anny Przybylskiej będzie unikać hucznych imprez i szemranego towarzystwa. Jako ojciec trójki dzieci nie może sobie pozwolić na kolejny skandal. Na szczęście ma w okół siebie bliskich, na których zawsze może polegać. Jedną z jego bratnich dusz wciąż jest była partnerka – Monika Gliwińska, która bez chwili zawahania broniła przyjaciela w trudnych dla niego chwilach.

Zobacz tutaj: Jarosław Bieniuk po skandalu rozpoczął nowy etap w swoim życiu. Co z jego pracą?


Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska – jak mieszkali?

Jarosław Bieniuk dom

Jarosław Bieniuk dom

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×