Szukaj

Jarosław Bieniuk wybrał się na romantyczny weekend. Pokazał, jak wygląda idealny poranek z ukochaną Zuzanną

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk jest bardzo szczęśliwy, czego nie boi się pokazać na Instagramie. Coraz częściej udostępnia zdjęcia z ukochaną Zuzanną. Jak wygląda ich idealny poranek?

Jarosław Bieniuk od kilku tygodni znowu jest szczęśliwy. Kolorowa prasa rozpisuje się na temat jego związku z Zuzanną Pactwą. Piękna modelka zawładnęła jego sercem. Plotki o ich uczuciu rozgorzały, gdy paparazzi zrobili zdjęcia, na których piłkarz czule obejmuje swoją wybrankę. Relacja tej dwójki wydaje się być bardzo poważna, a ojciec czwórki dzieci, już przedstawił ją swoim pociechom.

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

Podobno z wyboru swojego taty szczególnie zadowolona jest najstarsza córka – Oliwia. Nie od dzisiaj wiadomo bowiem, że chce ona zrobić karierę w show-biznesie. Marzy jej się kariera aktorki i modelki. Ma za sobą już kilka profesjonalnych sesji zdjęciowych i projektów. Nie można się zatem dziwić, że z nową ewentualną macochą znalazła wspaniały kontakt. W końcu zawsze będzie mogła jej służyć fachową radą. Zuzanna Bowiem jest bardzo znana w branży i może się pochwalić wieloma kontraktami, które realizowała w różnych zakątkach świata.

Jarosław Bieniuk pokazał poranek z ukochaną

Związek Jarosława i Zuzanny cały czas nabiera rumieńców. Chociaż na samym początku zakochani nie afiszowali się ze swoim uczuciem, to teraz częściej pokazują, jak spędzają wspólnie czas i oznaczają się w social mediach. Dzisiaj na relacji udostępnionej przez Bieniuka można zobaczyć, jak wygląda ich idealny poranek.

Zakochani spędzają go, oddając się swojej wielkiej pasji, czyli jeździe konnej. Wybrali się na weekend do Pałacu Ciekocinko, który znajduje się spory kawałek od rodzinnej Gdyni. Wypoczywają w pięknym zabytkowym hotelu i w pełni korzystają z uroków życia. Na Instastories Jarek dodał zdjęcia, na których widzimy ich podczas przejażdżki konnej. Trzeba przyznać, że ich związek staje się coraz poważniejszy.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×