Jarosław Bieniuk z nową partnerką i synem spędzają aktywny weekend. Jaś jest coraz bardziej podobny do ojca

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili czas w jednym z sopockich klubów tenisowych. Towarzyszył im syn piłkarza, Janek. Zobacz zdjęcia paparazzi.

Kolorowa prasa o nowej partnerce Jarosława Bieniuka po raz pierwszy donosiła w drugiej połowie wakacji. Niedawno okazało się, że serce piłkarza skradła modelka – Zuzanna Pactwa. Ich relacja ma być na tyle poważna, że były piłkarz już przedstawił ją swoim dzieciom, które niemal natychmiast ją polubiły:

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

W krótkim czasie pojawił się komentarz modelki. Z jej ust padła poważna deklaracja:

Na chwilę obecną chciałabym zachować swoje życie prywatne dla siebie. Skomentuję to, gdy już będę na to gotowa — mówiła w Twoim imperium.

Chociaż sami zainteresowani na temat swojej relacji nie chcą się wypowiadać, Pactwa pojawiła się na imprezie z okazji osiemnastych urodzin Oliwii Bieniuk. Później sieć obiegły zdjęcia, na których Jarosław i Zuzanna nie szczędzą sobie czułości.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa w klubie tenisowym

Jarosław i Zuzanna spędzają razem niemal każdą wolną chwilę, czego dowodem są najnowsze zdjęcia paparazzi. Para wybrała się do jednego z sopockich klubów tenisowych i zabrała ze sobą syna piłkarza, Janka. Modelka i chłopiec jako pierwsi opuścili budynek. Na ich twarzach gościły uśmiechy.

Bieniuk chciał wyjść tuż za nimi, ale gdy zorientował się, że nie ma na twarzy maseczki, cofnął się do środka. Zawołał do siebie Zuzannę i poprosił, by zasłoniła usta i nos, tak by dostosować się do panujących w Polsce obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Gdy opuścili klub sportowy, niemal natychmiast wsiedli na rowery i odjechali.

Warto wspomnieć, że partnerzy podczas rodzinnego wypadu postawili na bardzo wygodne stylizacje, wybierając dresy i sportowe obuwie. Nie da się nie zauważyć, że Jaś coraz bardziej przypomina ojca.

Zdjęcia w galerii.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe. Towarzyszył im Janek

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili rodzinne południe. Towarzyszył im Janek

Komentarze

 • Iwpna pisze:

  Nie znamy dziewczyny więc nie ma co oceniać. Modelka nie stworzyła ciepłego domu dla dzieci takiego jakiego pragnęła Ania. I to nie dlatego że jest zła….. Ciągle wyjazdy itp a nie będzie nianczyc trójkę dzieci

 • Gość pisze:

  Jasek to cala mama !!!!! cale szczescie bo tatus to 🤦‍♀️

 • Asia pisze:

  To jedyne dziecko podobne do ani. Corka paskudna caly jarek

 • Mila pisze:

  Akurat Jaś to cała Ania. Szkoda, że Jarek dzieciom do domu nie przyprowadzi normalnej kobiety, z którą mogłyby mieć fajną relacje tylko same atencjuszki. Swoją drogą Ania była taka piękna a teraz te jego kolejne kobiety wyglądają jak mężczyźni z twarzy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×