Szukaj

Przełom w relacji Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej. Takiej rewolucji nikt się nie spodziewał

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk mają w planach wspólne wakacje — donosi Rewia. Tygodnik podaje, że to niejedyna rewolucja jaka ma miejsce w ich życiu.
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Martyna Gliwińska została mamą. Na początku marca urodziła Kazika, czwarte dziecko Jarosława Bieniuka. Od momentu, w którym chłopczyk pojawił się na świecie, dekoratorka wnętrz co jakiś czas chwali się jego nowymi zdjęciami na Instagramie.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk wyjadą razem na wakacje?

Czy dziecko sprawiło, że relacje między Martyną Gliwińską a Jarosławem Bieniukiem się poprawiły? Sami zainteresowani na ten temat milczą. Martyna w rozmowie z Fleszem powiedziała, że nie będzie odpowiadać na tematy związane z życiem prywatnym:

Zależy mi na tym, aby rozgłos nieco przycichł, więc nie będę udzielać wypowiedzi.

Te słowa nie uciszyły plotek, a kolorowa prasa regularnie serwuje nowe szczegóły dotyczące ich życia prywatnego. Jak donosi Rewia, podobno narodziny Kazika sprawiły, że Jarosław przypomniał sobie piękne momenty w życiu i odzyskał wiarę w lepszą przyszłość. Podobno ma już określone plany co do matki swojego czwartego dziecka:

Chcą odciąć się od świata i spróbować dotrzeć się jako para zakochanych w sobie ludzi i rodziców, którzy mają obowiązki i dzielą się nimi — czytamy w tygodniku.

To ponoć niejedyne zamiary, jakie Jarosław ma względem Martyny. Tygodnik donosi, że w planach są także zaręczyny, potem ślub. Na razie świeżo upieczeni rodzice myślą o wspólnym mieszkaniu.

Zarówno Bieniuk, jak i Gliwińska nie odnieśli się do informacji podanych przez Rewię.

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk — historia ich znajomości

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk po raz pierwszy razem pojawili się dwa lata po śmierci Ani Przybylskiej. Początkowo nie komentowali swojej relacji, chociaż ta bywała burzliwa. Plotki o ich rozstaniu gościły w kolorowej prasie co kilka miesięcy. Ostatecznie Martyna dwa lata temu potwierdziła, że nie jest już ze sportowcem. Martyna i Jarosław na początku marca zostali rodzicami. Pojawił się ich syn, Kazik.


Jarosław Bieniuk z synami i Oliwią - pierwsze zdjęcie z Kazikiem

Jarosław Bieniuk z synami i Oliwią - pierwsze zdjęcie z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Martyna Gliwińska z Kazikiem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×