Szukaj

Sprytne zagranie tabloidu. W kilka sekund poznali prawdę na temat relacji Bieniuka i Gliwińskiej

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska niedawno zostali rodzicami. Czy dziecko zbliżyło ich do siebie na tyle, że znów są razem? Twoje imperium zdradza szczegóły.
Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

O tym, że Martyna Gliwińska spodziewa się dziecka, wiadomo było od zeszłego roku. Przed miesiącami nie tylko potwierdziła, że jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem, ale także w sieci co jakiś czas pokazywała zdjęcia z rosnącym brzuszkiem oraz wyjawiała kulisy przygotowań do porodu. Niedawno jej aktywność ograniczyła się do minimum.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wrócili do siebie?

Okazuje się, że Gliwińska urodziła, o czym prawie dwa tygodnie temu poinformowało Na żywo. Według tygodnika powitała na świecie synka, któremu dała na imię Kazimierz. Informator zdradził, że Jarosław towarzyszył Martynie podczas porodu i podobno regularnie pojawiał się w szpitalu:

Jarek jest codziennie w szpitalu, pogodził się z mamą Martyny, którą wcześniej obraziła jego mama i wygląda na to, że słucha tylko serca — zdradza przyjaciel piłkarza.

Martyna Gliwińska jest nową dziewczyną Jarosława Bieniuka?

Martyna Gliwińska jest nową dziewczyną Jarosława Bieniuka?

Czy między Martyną a Jarosławem są coraz lepsze relacje i są na tyle dobre, że rodzice chłopca postanowili dać sobie jeszcze jedną szasnę? Dziennikarze Twojego imperium postanowili to sprawdzić. Gdy zadzwonili do Bieniuka z gratulacjami, usłyszeli tylko:

Dziękuję bardzo.

Mężczyzna odmówił dalszego komentarza w tej sprawie, tygodnik uważa samo przyjęcie gratulacji za dobry znak.

Mama Anny Przybylskiej o Jarosławie Bieniuku i Martynie Gliwińskiej

Gdyby Jarosław rzeczywiście zdecydował się na powrót do Martyny, mógłby liczyć na wsparcie wielu osób. W tym m.in. mamy Anny Przybylskiej — Krystyny:

Pani Krysia bardzo lubi Martynę i życzy jej i Jarkowi wszystkiego, co najlepsze. Nie ustaje też w modlitwach o spokój ich rodziny. Jeśli Jarek przekona ją do swojego pomysłu, da zgodę na sprzedaż mieszkania, które wcześniej należało w połowie do jej córki – donosi Na żywo.

Zobacz: Mama Anny Przybylskiej o nowej partnerce Jarosława Bieniuka. Bardzo zdecydowane słowa

 


Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi
Martyna Gliwińska - brzuszek ciążowy

Martyna Gliwińska - brzuszek ciążowy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×