Szukaj

Jarosław Bieniuk zgwałcił Sylwię Sz.? Wyniki obdukcji modelki rzucają nowe światło na sprawę

Jarosław Bieniuk - Sandra S

Jarosław Bieniuk - Sandra S

Jarosław Bieniuk zgwałcił Sylwię Sz.? Do mediów wypłynęły wyniki obdukcji modelki. Co nowego wiadomo w głośnej sprawie?

Jarosław Bieniuk w kwietniu rzekomo miał dopuścić się gwałtu na Sylwii Sz. Piłkarz, by wyjaśnić wszelkie wątpliwości, sam zgłosił się na policję i trafił do aresztu. Kiedy wyszedł na wolność wydał oświadczenie, w którym zapewnił o swojej niewinności.

Zupełnie inne zdanie ma Sylwia Sz., która oskarżyła mężczyznę o rzekomo brutalny gwałt i chociaż na razie Bieniukowi nie postawiono prokuratorskich zarzutów, seksbomba nadal trzyma się przedstawionej przez siebie wersji. Czy obdukcja modelki rzuci nowe światło na sprawę? Do jej wyników dotarł jeden z tabloidów.

Jak informuje Fakt, na ciele Sylwii lekarze stwierdzili m.in. pasmowate i plackowate ubytki włosów głowy, które mogły powstać w czasie chwytania i szarpania Sylwii Sz. za włosy, a także otarcia naskórka w okolicy nadgarstków. Podobno tej nocy odbyła stosunek płciowy:

Dziewczyna była ciągnięta za włosy. Lekarze nie przesądzają, czy była to przemoc, czy tylko wybuch namiętności kochanka – czytamy w tabloidzie.

Bieniuk to podobno niejedyny mężczyzna, z którym modelka spotkała się tej feralnej nocy. Tuż po tym, jak się z nim rozstała pojechała do domu, w którym czekał na nią przyjaciel. Sęk w tym, że mężczyzna, chyba okazał się kimś więcej.

Jak ostatecznie zakończy się ta sprawa? O tym z pewnością przekonamy się wkrótce.

Zobacz: Oliwia Bieniuk imprezuje na całego z przystojnym pasierbem Natalii Siwiec! Jarosław Bieniuk może być zaskoczony!

Zobacz: Sylwia Sz. zataiła najważniejszą informację! Szokująca prawda wyszła na jaw! Szykuje się wielki triumf Jarosława Bieniuka!

Zobacz: Tabloid ujawnił zupełnie nowe szczegóły seksu Jarosława Bieniuka z Sylwią Sz.! Afera z erotycznymi filmikami w tle!


Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk z synem Jasiem - paparazzi

Jarosław Bieniuk i Mateusz Hładki - wywiad

Jarosław Bieniuk i Mateusz Hładki - wywiad

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×