Jarosław Bieniuk zabrał dzieci na wakacji do Turcji. Zwiedzili razem ulubione miejsca Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk dzieci

Jarosław Bieniuk dzieci

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Jarosław Bieniuk zabrał swoje dzieci do Turcji. Pokazał im wszystkie miejsca, w których bywał z Anną Przybylską. To były bardzo emocjonalne wakacje.

Pod koniec lipca 2013 roku uwielbiana przez całą Polskę piękna aktorka, Anna Przybylska, przeszła operację usunięcia złośliwego guza trzustki. Wcześniej Anna leczyła się także w Szwajcarii. Niestety gwiazda polskiego kina, po wielomiesięcznej walce z rakiem, zmarła 5 października 2014 roku. Wówczas jej partner – Jarosław Bieniuk, przeżył niewyobrażalny dramat. Pogrążony w wielkim smutku Bieniuk musiał się nagle zmierzyć z samotnym tacierzyństwem, dzielnie wychowując trójkę dzieci: córkę Oliwię oraz dwóch synów, Szymona i Jana.

Jarosław Bieniuk doskonale sprawdził się jako samotny ojciec, który nigdy nie zapomina o swojej pięknej partnerce oraz matce ich wspólnych dzieci. Z sentymentem w wywiadach były piłkarz wspomina cudowne lata, które w wielkiej miłości przeżył z Anną Przybylską. Wspomnienia o mamie pielęgnują także dzieci tej cudownej pary. Gdy minęła 4 rocznica śmierci aktorki, Jarosław Bieniuk zabrał swoje dzieci do szczególnego miejsca w Turcji.

Okazuje się bowiem, że właśnie w Turcji Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk mieli swój azyl, do którego często wracali. Bieniuk postanowił pokazać dzieciom te same zakątki, w których bywał tylko z Anną:

Mam tutaj mnóstwo wspaniałych znajomych, dobrze znanych miejsc, a do tego jest tu nieprawdopodobnie smaczna kuchnia, za którą już się stęskniłem – zdradził Bieniuk w rozmowie z Życiem na gorąco.

Zatem dzieci Jarosława i Anny zwiedziły wszystkie miejsca związane z mamą. Całą gromadką byli pod hotelem, w którym kiedyś mieszkali ich rodzice, byli w sklepach, w których robili zakupy oraz na plaży, którą aktorka uwielbiała.

Przed samą śmiercią aktorki Jarosław zabrał Annę na jej ostatni spacer nad morze w Trójmieście:

Uwielbiała patrzeć na żaglówki, a na plaży znajdowała chwilę wytchnienia – wspomina Jarosław.

Jarosław Bieniuk z sentymentem wspomina wszystkie wspólne chwile spędzone z piękną Anna Przybylską, dzielnie pielęgnuje pamięć o mamie również w sercach jego wspaniałych dzieci.

To była piękna wzruszająca podróż.

Fortuna za zdjęcie Ani Przybylskiej na aukcji WOŚP!

Oliwia Bieniuk pierwszy raz o swoim chłopaku! Rozwiała wszystkie wątpliwości

Dzieci Jarosława Bieniuka spędzają ferie marzeń! Tym razem to nie Oliwka jest największą gwiazdą na zdjęciu

 


Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×