Rzekoma ofiara Jarosława B. jest w ciężkim stanie? Prawnik utrzymuje: „Fatalny, nie do opisania”

Jarosław B

Jarosław B. został oskarżony o gwałt i odurzenie domniemanej ofiary. Prawnik rzekomej poszkodowanej utrzymuje, że jego klientka padła ofiarą napaści. Skarży się też na Internautów, którzy nie wierzą w winę piłkarza. Co się stało?

Jarosław B. – partner zmarłej tragicznie Anny Przybylskiej, przykładny ojciec i prężnie zaangażowany w charytatywne życie kraju były piłkarz – znalazł się na pierwszych stronach gazet. Wszystko przez oskarżenia o przestępstwo na tle seksualnym. Jak poinformowało RMF FM, piłkarza aresztowano ze względu na podejrzenie, że mógł dopuścić się czynu karalnego. Sprawa niesamowicie zbulwersowała fanów sportowca, polskie gwiazdy i media. Nikt nie dowierza, że cieszący się nieposzlakowaną opinią piłkarz mógł zrobić coś takiego.

Oświadczenie jego prawnika sugeruje zaś to, co podejrzewają wszyscy: ktoś próbuje mu zaszkodzić?

Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że sprawa jest bardzo podobna do tej, która dotyczyła piłkarzy Leicester City. – wyjawiła Olga Jędraszko

W odpowiedzi na oświadczenie głos po raz kolejny zabrał prawnik domniemanej poszkodowanej, twierdząc, że jego klientka jest w fatalnym stanie psychicznym. Wszystko przez Internautów, którzy zarzucają jej kłamstwo:

Klientka podejrzewa, że mogła zostać odurzona. Czekamy na badania toksykologiczne. Pigułka gwałtu ma jednak bardzo szybki czas rozkładu, więc ślady po chemikaliach mogą już nie być odnalezione w krwi poszkodowanej. Jest to stan fatalny, nie do opisaniaNadal cierpi psychicznie i fizycznie. Jest pod stałą opieką osób bliskich i psychologa. (…)To standardowa reakcja ludzi, którzy szukają bohaterów i autorytetów. Moja klientka, poza tym co musiała przeżyć, dostaje teraz drugą porcję podobnie negatywnego cierpienia związanego z hejtem, z nienawiścią ludzi, którzy podejrzewają ofiarę o najgorsze rzeczy. – powiedział w rozmowie z WP Kobieta

Wierzycie w cała tę sytuację?

Zobacz: Jest oficjalny komentarz pełnomocnika Jarosława B.! Jak komentuje oskarżenia?

Zobacz: Natalia Siwiec skomentowała zatrzymanie Jarosława B. Padły mocne słowa!

Zobacz: Jarosław B. ma poważne kłopoty! Nowe doniesienia w szokującej sprawie partnera Anny Przybylskiej!

 


Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. zatrzymany

Jarosław B. zatrzymany

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×