Szukaj

Jarosław B. jednak niewinny – wyszedł z aresztu. Zarzuty nie dotyczą przestępstwa seksualnego

Jarosław B. wyszedł z aresztu

Jarosław B. wyszedł z aresztu za poręczeniem. Piłkarz usłyszał zarzuty, jednak nie dotyczą one w żaden sposób napaści na tle sesualnym. Jakie postawiono mu oskarżenie? Co się stało? 

Sprawa Jarosława B. nabiera zupełnie nowych barw. 16 kwietnia aresztowano piłkarza, przykładnego ojca trójki uroczych dzieci i byłego partnera Anny Przybylskiej, w związku z podejrzeniem o popełnieniu przestępstwa. Rzekoma ofiara sportowca oskarżyła go o brutalny gwałt i odurzenie jej narkotykami. Informacje te wstrząsnęły polskim show-biznesem i fanami, który nie mogli uwierzyć w podobne doniesienia. Wiele gwiazd, w tym przyjaźniąca się z piłkarzem Natalia Siwiec, wypowiedziało się w jego obronie. Stanowisko zajął także pełnomocnik i adwokat Jarosława, stanowczo odcinając się od krzywdzących pomówień:

Oskarżenia kierowane przeciwko niemu nie są oparte na prawdzie. Na tę chwilę nie zostały mu jeszcze postawione zarzuty, a postępowanie jest w sprawie, a nie przeciwko osobie. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że sprawa jest bardzo podobna do tej, która dotyczyła piłkarzy Leicester City – wyjawiła Olga Jędraszko.

Nowe doniesienia w sprawie rzuciły kompletnie inne światło. Okazuje się, że Jarosław B. wyszedł z aresztu za poręczeniem. Jak donosi Fakt, piłkarzowi nie postawiono zarzutu popełnienia przestępstwa na tle seksualnym. Tabloid twierdzi jednak, że mogły pojawić się oskarżenia o posiadanie narkotyków.

Żadna ze stron nie skomentowała jeszcze faktu wypuszczenia Jarosława z policyjnego aresztu. Wcześniej tego samego dnia pełnomocnik domniemanej ofiary  twierdził, że jego klientka jest w złym stanie:

Klientka podejrzewa, że mogła zostać odurzona. Czekamy na badania toksykologiczne. Pigułka gwałtu ma jednak bardzo szybki czas rozkładu, więc ślady po chemikaliach mogą już nie być odnalezione w krwi poszkodowanej. Jest to stan fatalny, nie do opisania. Osoba młoda, mająca przed sobą całe życie, bardzo witalna, która nagle została zupełnie zmieciona emocjonalnie. Nadal cierpi psychicznie i fizycznie. Jest pod stałą opieką osób bliskich i psychologa – wyznał Skibicki w rozmowie z WP Kobieta.

Jak myślicie, czy to wszystko to starannie zaplanowane działania, mające na celu oczernienie piłkarza? Tylko dlaczego?

Zobacz: Natalia Siwiec zamieściła wstrząsający wpis na temat Jarosława B. „Co się z wami ludzie dzieje!?”

Zobacz: Rzekoma ofiara Jarosława B. jest w ciężkim stanie? Prawnik utrzymuje: “Fatalny, nie do opisania”

Zobacz: Jest oficjalny komentarz pełnomocnika Jarosława B.! Jak komentuje oskarżenia?


Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. niewinny

Jarosław B. niewinny

Jarosław B.

Jarosław B.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×