Jared Leto z okazji 50. urodzin pokazał się bez koszulki. Internauci piszczą z zachwytu. Rafałowi Grabiasowi aż podskoczyło ciśnienie. Ależ on ma ciało!

Jared Leto, Rafał Grabias

Jared Leto, Rafał Grabias

Jared Leto skończył 50 lat. Aktor podziękował fanom za wszystkie życzenia i opublikował zdjęcie umięśnionego torsu, zajadając się tęczowym tortem. Fani rozpłynęli się nad widokiem, jaki im zafundował.

Jared Leto to amerykański aktor i reżyser filmowy, model, wokalista, a także gitarzysta zespołu 30 Seconds to Mars. Jego kariera rozpoczęła się w 1994 roku, kiedy otrzymał dużą rolę w serialu ABC pt. Moje tak zwane życie. W mig zyskał ogromną popularność. W tym samym roku zadebiutował na dużym ekranie. Zagrał w filmie Zimni i szaleni. Za swoją grę aktorską był wielokrotnie nagradzany. Najważniejszymi statuetkami na jego półce są Oscar oraz Złoty Glob za najlepszą rolę drugoplanową w filmie Witaj w klubie, w którym wcielił się w transpłciową kobietę.

Na swoim koncie ma wiele znaczących ról – m.in. w Legionie samobójców, Rozdziale 27 czy ostatnim hicie Dom Gucci. Jared udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. By zagrać jedną z postaci, schudł do 52 kg.

Leto poza aktorstwem ma jeszcze inne pasje. Jedną z nich jest muzyka. W 2002 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu 30 Seconds to Mars, w którym śpiewa oraz gra na gitarze. Na scenie występuje także ze swoim bratem, który jest perkusistą. Za dokonania muzycznie wielokrotnie był nagradzany. Najwięcej statuetek i wyróżnień jego zespół otrzymał od MTV.

Jared Leto bez koszulki świętuje 50. urodziny

26 grudnia Jared Leto skończył 50 lat. Trudno w to uwierzyć – zwłaszcza po ostatnim wpisie, który opublikował na swoim Instagramie. Aktor podziękował za wszystkie życzenia, które dostał od fanów. Przy okazji opublikował zdjęcie bez koszulki, które powstało, gdy zajadał się tęczowym tortem. Internauci nie mogli ukryć zachwytu nad jego torsem. Umięśnione ciało spotkało się z gorącymi komentarzami:

  • Jest lepiej niż na filmach.
  • Ale te 50 lat, to kogo?
  • O Jezusie, ale apetyczne ciałko. Nie mogę uwierzyć, że skończyłem 50 lat. Niewiarygodne. Najlepsze życzenia.

Pod zdjęciem komentarz zostawił również król życiaRafał Grabias. Mężczyzna rozpłynął się nad apetycznym torsem amerykańskiego przystojniaka. Na Instagramie Jastrząb Post napisał:

Wygląda obłędnie. Przez Was nie zasnę.

Dalibyście mu 50 lat?


Jared Leto kończy 50 lat

Jared Leto kończy 50 lat

Jared Leto na LACMA Art+ Film Gala

Jared Leto na LACMA Art+ Film Gala

Jared Leto- LACMA 2018

Jared Leto- LACMA 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×