Szukaj

Mamy zdjęcia z 60. urodzin Janusza Józefowicza, na których roiło się gwiazd! Największe wrażenie robi dekolt seksownej Nataszy Urbańskiej!

Janusz Józefowicz świętował ostatnio swoje 60. urodziny! Z okazji okrągłej liczby zorganizowano przyjęcie, na którym nie zabrakło znanych gości, rodziny i jego pięknej Nataszy Urbańskiej! Małżonkowie szli na imprezę niczym zakochani nastolatkowie! 
Urodziny Janusza Józefowicza

Urodziny Janusza Józefowicza

Natasza Urbańska miała ostatnio ręce pełne roboty. Nie dość, że musiała pojawiać się na spektaklach w teatrze Buffo, nie dość, że jeden wieczór spędziła na pokazie mody w Warszawie, to po godzinach musiała przygotowywać przyjęcie urodzinowe dla swojego przystojnego męża.

3 lipca Janusz Józefowicz skończył 60 lat. Gwiazdor od lat plasuje się w czołówce największych przystojniaków polskiego show-biznesu, głównie damska cześć jego fanów nie może napatrzeć się na jego kondycję. Mężczyzna wygląda jak młody Bóg i wielu panów po 40. mogłoby mu pozazdrościć urody.

Janusz jest jednym z najbardziej docenianych i uzdolnionych reżyserów w naszym kraju. To on stworzył chociażby musical Metro, dzięki któremu swoją karierę rozpoczęli Edyta Górniak czy Robert Janowski. W jego teatrze od lat występują najznakomitsi aktorzy naszego kraju, a bilety bez przerwy sprzedają się jak świeże bułeczki. Józefowicz ma na swoim koncie także współpracę z zagranicznymi gwiazdami, mało kto wie, że to on reżyserował jeden z eurowizyjnych występów w 2010 roku.

Nie mogło więc zabraknąć gości na przyjęciu urodzinowym. Wśród nich znaleźli się aktorzy teatru Studio Buffo, rodzina, oraz śliczna Natasza. Małżonkowie szli na imprezę tuląc się i namiętnie patrząc sobie w oczy. Choć od ich małżeństwa minęło 11 lat, widać, że uczucie nie maleje, a oni bardzo się kochają.

Przejrzyjcie przygotowaną galerię. Janusz z lampką szampana (?) to naprawdę rzadki widok!

Sto lat!

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie półnagiego Janusza Józefowicza i zamieściła romantyczny wpis. Jest miłosny ogień!

Co z tą ciążą? Natasza Urbańska pokazała piękny brzuszek na imprezie i wszystko stało się jasne! [WIDEO]

Sensacyjne doniesienia o ciąży Nataszy Urbańskiej! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka?


Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

×