Szukaj

Mamy zdjęcia z 60. urodzin Janusza Józefowicza, na których roiło się gwiazd! Największe wrażenie robi dekolt seksownej Nataszy Urbańskiej!

Urodziny Janusza Józefowicza

Urodziny Janusza Józefowicza

Janusz Józefowicz świętował ostatnio swoje 60. urodziny! Z okazji okrągłej liczby zorganizowano przyjęcie, na którym nie zabrakło znanych gości, rodziny i jego pięknej Nataszy Urbańskiej! Małżonkowie szli na imprezę niczym zakochani nastolatkowie! 

Natasza Urbańska miała ostatnio ręce pełne roboty. Nie dość, że musiała pojawiać się na spektaklach w teatrze Buffo, nie dość, że jeden wieczór spędziła na pokazie mody w Warszawie, to po godzinach musiała przygotowywać przyjęcie urodzinowe dla swojego przystojnego męża.

3 lipca Janusz Józefowicz skończył 60 lat. Gwiazdor od lat plasuje się w czołówce największych przystojniaków polskiego show-biznesu, głównie damska cześć jego fanów nie może napatrzeć się na jego kondycję. Mężczyzna wygląda jak młody Bóg i wielu panów po 40. mogłoby mu pozazdrościć urody.

Janusz jest jednym z najbardziej docenianych i uzdolnionych reżyserów w naszym kraju. To on stworzył chociażby musical Metro, dzięki któremu swoją karierę rozpoczęli Edyta Górniak czy Robert Janowski. W jego teatrze od lat występują najznakomitsi aktorzy naszego kraju, a bilety bez przerwy sprzedają się jak świeże bułeczki. Józefowicz ma na swoim koncie także współpracę z zagranicznymi gwiazdami, mało kto wie, że to on reżyserował jeden z eurowizyjnych występów w 2010 roku.

Nie mogło więc zabraknąć gości na przyjęciu urodzinowym. Wśród nich znaleźli się aktorzy teatru Studio Buffo, rodzina, oraz śliczna Natasza. Małżonkowie szli na imprezę tuląc się i namiętnie patrząc sobie w oczy. Choć od ich małżeństwa minęło 11 lat, widać, że uczucie nie maleje, a oni bardzo się kochają.

Przejrzyjcie przygotowaną galerię. Janusz z lampką szampana (?) to naprawdę rzadki widok!

Sto lat!

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie półnagiego Janusza Józefowicza i zamieściła romantyczny wpis. Jest miłosny ogień!

Co z tą ciążą? Natasza Urbańska pokazała piękny brzuszek na imprezie i wszystko stało się jasne! [WIDEO]

Sensacyjne doniesienia o ciąży Nataszy Urbańskiej! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka?


Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Janusz Jozefowicz - 60. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×