Szukaj

Ciężki nowotwór zaatakował Janinę Ochojską – polską kandydatkę do europarlamentu. Opublikowała poruszający apel [WIDEO]

Polska kandydatka do europarlamentu i działaczka humanitarna Janina Ochojska podzieliła się z Internautami wstrząsającą nowiną. Kilka dni temu wykryto u niej nowotwór. O co prosiła w nagraniu w social mediach? 
Janina Ochojska ma raka

Janina Ochojska ma raka

Janina Ochojska, polska kandydatka w wyborach do Parlamentu Europejskiego, znana działaczka humanitarna i szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej kilka dni temu podzieliła się z Internautami wstrząsającym wyznaniem. Znana na salonach polityk, której zaangażowanie w kampanie społeczne i akcje charytatywne jest doceniane przez wielu Polaków, choruje na raka piersi. W nagraniu, które zamieściła na Twitterze, zwróciła się do Polek z poruszającym apelem.

Jak zaznaczyła, choroba nie powstrzyma jej przed kandydowaniem. Chciałaby jednak, żeby Polki badały się i kontrolowały stan swoich piersi:

Kilka dni temu dowiedziałam się, że choruję na raka piersi. To ogromna rewolucja w moim życiu. Jak Państwo wiecie, kandyduję do Parlamentu Europejskiego i chcę Państwu powiedzieć, że nie rezygnuję z kandydowania. Dla mnie to kandydowanie jest bardzo ważnym etapem w moim życiu. To, co dotychczas robiłam w PAH-u, chcę kontynuować w Parlamencie. Nie badałam się przez trzy lata i dlatego apeluję do wszystkich kobiet, żeby badały się jak najczęściej. Żeby, kiedy spotka nas ta choroba, mieć świadomość, że to jest tylko etap w życiu. Każde z nas może znaleźć w sobie tę siłę, by przezwyciężać trudności związane z tą chorobą. – powiedziała w poruszającym nagraniu

Myślicie, że jej apel skłoni kobiety do regularnego badania się?

Zobacz: Nie żyje 35-letnia gwiazda rocka. Przegrała walkę z nowotworem

Zobacz: Śmierć u progu rodziny królewskiej. Książę umiera na okrutny nowotwór

Zobacz: Finalista “Mam Talent” walczy z groźnym nowotworem. Opowiedział o okrutnej diagnozie [WIDEO]


Janina Ochojska ma raka

Janina Ochojska ma raka

Janina Ochojska ma raka

Janina Ochojska ma raka

Janina Ochojska ma raka

Janina Ochojska ma raka

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×