Szukaj

Szok! Janet Jackson ukrywa dwójkę swoich dzieci?

Janet Jackson ma dwójkę dzieci?

Janet Jackson ma dwójkę dzieci?

Janet Jackson ukrywała przez 30 lat dwoje dzieci?

To niesamowita wiadomość! Janet Jackson jest w ciąży. Gwiazda urodzi dziecko w wieku 50 lat! Ojcem dziecka jest Wissam Al Mana, katarski miliarder, a prywatnie mąż piosenkarki.

Zobacz: Janet Jackson jest w ciąży! W wieku 50 lat gwiazda urodzi swoje pierwsze dziecko! 

Tymczasem okazuje się, że Janet ma już dwójkę dzieci! Takie informacje przekazał prasie James DeBarge, który był mężem piosenkarki zaledwie przez rok. Artystka miała mówić Jamesowi, że poroniła. Tymczasem niedawno do mężczyzny zgłosiła się trzydziestoletnia kobieta, która przyznała, że jest córką jego i Janet. Miała być oddana do adopcji zaraz po narodzinach.

Oddała ją do adopcji, nie chciała być matką. Nic nie wiedziałem. Zleciłem badania DNA one pokażą czy ta kobieta to nasza córka – powiedział James w wywiadzie dla The National Enquirer 

Sprawy jednak skomplikowały się jeszcze bardziej. Była teściowa Janet utrzymuje, że wokalistka miała z jej synem dwoje dzieci i oboje trafili do adopcji. Oprócz dziewczynki, para miała mieć też 32-letniego dziś mężczyznę, którym opiekuje się rodzina ze Szwecji.

Myślicie, że może być coś na rzeczy?

Zobacz: Janet Jackson odwołała swoją światową trasę koncertową z powodu poważnej choroby: „Proszę módlcie się za mnie i za moją rodzinę”

Janet Jackson jest w ciąży

Janet Jackson jest w ciąży

Janet Jackson odwołała trasę koncertową

Janet Jackson ukrywała dzieci przez 30 lat?


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×