70-letnia Jane Seymour w nietypowej kreacji na ślubie syna. Pochwaliła się zdjęciami z ceremonii. Co ona na siebie włożyła?!

Jane Seymour

Jane Seymour

Jane Seymour pochwaliła się w sieci zdjęciami ze ślubu syna. Aktorka zdecydowała się na bardzo nietypową kreację. Zobaczcie, jak wyglądała tego dnia. Synowa na pewno jest z niej dumna. 

Jane Seymour największe uznanie fanów zdobyła za rolę w serialu Dr Quinn, w którym zagrała lekarkę z niewielkiej miejscowości Colorado Springs na Dzikim Zachodzie.Produkcja ta przyniosła jej niesamowitą popularność i wiele kolejnych propozycji pracy. Postać młodej pani doktor, która łamie wszelkie obowiązujące stereotypy i odważnie walczy o prawa kobiet, bardzo spodobała się nie tylko widzom, ale też krytykom, którzy nagrodzili ją Złotym Globem.

W tym roku gwiazda skończyła 70 lat. Od momentu, gdy występowała w serialu, minęło kilka dekad, ale wiadomo, że nadal cieszy się ona nie tylko niesłabnącym zainteresowaniem, ale także figurą godną pozazdroszczenia. Chętnie spędza wolne chwile na jachcie i prezentuje wtedy nienaganną sylwetkę. Czas zdecydowanie się dla niej zatrzymał. Aktorka czterokrotnie była zamężna, ale żaden z tych związków nie przetrwał próby czasu.

Jane Seymur na ślubie syna. Jak wyglądała?

Jane pomimo tego, że nie zdołała na dłużej ułożyć sobie życia u boku mężczyzny, to może się pochwalić pokaźną gromadką dzieci. Doczekała się czworga pociech. Z małżeństwa z Davidem Flynnem ma: córkę Katherinę i syna Seana. Gdy jej mężem był James Keach doczekała się bliźniąt: Johna Stecyego i Kristophera Stevena.

Niedawno uwielbiana aktorka bawiła się na ślubie jednego z bliźniaków, czyli Kristophera. Poślubił on Koreankę o imieniu Miso, a ceremonia odbyła się w bardzo tradycyjny sposób. Panna młoda najpierw pojawiła się w sukni ślubnej, a syn aktorki w garniturze. Później natomiast przebrali się w koreańskie stroje ludowe. Sama aktorka również zachowała się w piękny sposób wobec swojej synowej i jej rodziny i także założyła identyczne kimono. Ku uciesze fanów pochwaliła się w sieci zdjęciami z pięknej uroczystości.

Ślub Krisa i Miso to było naprawdę magiczne przeżycie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mogliśmy go bezpiecznie zorganizować na przewiewnym podwórku. Jej rodzice po raz pierwszy w życiu przyjechali do USA i zapoznali nas ze swoją piękną koreańską kulturą. Bardzo się cieszę, że nasza rodzina powiększyła się o Miso i jej wspaniałych krewnych.

Jane Seymour

Jane Seymour

Trzeba przyznać, że Jane zachowała się w piękny sposób wobec synowej i jej rodziny. W naszej galerii znajdziecie sporo zdjęć ze ślubu Kristophera i Miso. Była o naprawdę wyjątkowa uroczystość.


Jane Seymour na ślubie syna

Jane Seymour na ślubie syna

Jane Seymour na ślubie syna

Jane Seymour na ślubie syna

Jane Seymour na ślubie syna

Jane Seymour na ślubie syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×