Matka Brada Pitta jest cięta na Angelinę Jolie! Aktorka wywinęła byłej teściowej paskudny numer

Angelina Jolie, matka Brada Pitta konflikt

Angelina Jolie, matka Brada Pitta konflikt

Jane Pitt i Angelina Jolie nie lubią się. Dlaczego?

Mama Brada Pitta nie lubi Angeliny Jolie. Aktorka podpadła swojej byłej teściowej. Co takiego zrobiła, że Jane Pitt ją znienawidziła? RadarOnline ujawnił szczegóły kontrowersyjnej relacji.

Wygląda na to, że Angelina Jolie ma teraz „kosę” nie tylko z byłym partnerem, ale również z jego matką. Aktorka i Brad Pitt na początku grudnia stanęli naprzeciwko siebie w sądzie podczas pierwszej rozprawy rozwodowej. Wcześniej miesiącami próbowali przeciągnąć dzieci każde na swoją stronę, w nadziei, że odwrócą się od drugiego rodzica.

Ostatecznie, jak informują amerykańskie media, opieka nad szóstką pociech przypadła im po równo. To pierwsze zwycięstwo Brada nad byłą żoną, która od prawie dwóch lat skutecznie zamienia jego życie w piekło. Zachowanie Angeliny denerwuje jej byłą teściową, Jane Pitt.

Jane jest strasznie zawzięta i nigdy nie wybaczy Angelinie tego, przez co przeciągnęła swoją rodzinę. A już na pewno nie zapomni jej tego, że nie widziała wnucząt właściwie od chwili, w której ogłoszono rozwód. Uważa, że Angie potraktowała jej syna w okrutny sposób i manipulowała nim przez lata. Nie zamierza jej tego zapomnieć. Według Jane, Angelina zniszczyła życie jej dziecku i domaga się wyjaśnień – twierdzi Radar Online

Myślicie, że jeszcze kiedyś będą w stanie normalnie ze sobą rozmawiać?

Brad Pitt to teraz inny człowiek! Zapomniał już o Angelinie Jolie i przeszedł niebywałą metamorfozę

Sensacyjne doniesienia tabloidu! Wytropili Angelinę Jolie z byłym mężem Jennifer Aniston na wakacjach! Mamy to FOTO!

Niewyobrażalny cios dla Angeliny Jolie! Synowie gwiazdy publicznie skomentował swoją relację z Bradem Pittem! Pokazali też niepublikowane zdjęcia z ojcem!


Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie z rodzicami Brada Pitta

Angelina Jolie i Jane Pitt – mama Brada Pitta

Angelina Jolie i Jane Pitt – mama Brada Pitta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×